منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: گاوها کنترل را به دست می گیرند زیرا قیمت ها به بالاترین سطح 91.56 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: گاوها کنترل را به دست می گیرند زیرا قیمت ها به بالاترین سطح 91.56 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت امروز Aave نشانه‌هایی از روند صعودی را نشان می‌دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود است و با ثبات روند صعودی تا سطح 91.56 دلار در طول روز بهبود یافته است.

سکه 1
منبع: Coin360

هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

Aave هفته ای را با نت مثبت آغاز کرده است زیرا قیمت ها با حاشیه کمی افزایش یافته است. انتظار می رود بازار در آینده نزدیک حرکت های مثبتی را نشان دهد زیرا خریداران کنترل قیمت ها را در دست گرفته اند. سناریوی فعلی بازار بسیار صعودی است و شکست بالای سطح مقاومت 93.90 دلار می‌تواند حرکت بیشتری را به قیمت‌ها ایجاد کند.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: با رسیدن آلت کوین به 91.56 دلار، گاوها همچنان به افزایش قیمت ها ادامه می دهند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش AAVE/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. قیمت در حال حاضر 91.56 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 0.68 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است. میانگین متحرک (MA) در سطح 93.63 دلار قرار دارد.

تصویر 145
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: نمای معاملاتی

نوسانات بالا است زیرا انتهای بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون در موقعیت 93.90 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در موقعیت 89.91 دلار ایستاده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای Aave است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) افزایش چندانی نداشته است و این اندیکاتور با شاخص 46.08 در نیمه بالایی محدوده خنثی معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave بر روی نمودار قیمت 4 ساعته: AAVE / USD بالاتر خواهد رفت

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave همچنین روند صعودی را دیکته می کند زیرا گاوها به طور کاملاً کارآمدی برتری خود را حفظ کرده اند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند، اما اکنون افزایش قیمت کاهش یافته است. این منجر به شناور شدن قیمت در 91.56 دلار شده است و خریداران را تشویق می کند. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 91.49 دلار است.

تصویر 146
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD منبع: Trading View

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند افزایشی ثابت به 90.39 دلار رسیده است. باند بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون به 91.17 دلار رسیده است و باند پایینی به 87.07 دلار رسیده است که نشان دهنده نوسانات بالا حتی بر اساس ساعت است. منحنی RSI به صورت افقی در حال حرکت است زیرا امتیاز اکنون 58.70 در نزدیکی مرز منطقه بیش از حد خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که انتظار می رود قیمت AAVE به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هدف بعدی گاوها 93.90 دلار است و شکست بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش بیشتر قیمت سکه شود. از جنبه نزولی، حمایت اصلی در 89.91 دلار دیده می شود و شکستن زیر این سطح می تواند روند صعودی را باطل کند. در چنین حالتی ممکن است قیمت ها به 86.50 دلار کاهش یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.