منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت AAVE با بازگشت خرس به 81.44 دلار متقابل می شود

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت AAVE با بازگشت خرس به 81.44 دلار متقابل می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای امروز نشان می دهد که کریپتو در حال حاضر با قیمت 81.44 دلار معامله می شود. بازار در چند ساعت گذشته شاهد نوسانات جزئی بوده است. با این حال، روند کلی به نظر نزولی است. سطوح قیمت برای رسیدن به سطح 80.41 دلار پایین آمده است، که به عنوان حمایت قوی برای بازار عمل می کند در حالی که مقاومت در سطح 85.13 دلار وجود دارد.

خرس‌ها تمایل دارند قیمت را بیشتر از قیمت فعلی پایین بیاورند تا به لغزش نزولی خود که در چند ساعت گذشته ادامه داشته است، ادامه دهند. سکه طی 24 ساعت گذشته 3.74 درصد کاهش داشته است، حجم معاملات سکه 174 میلیون دلار و ارزش بازار 1.114 میلیارد دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نمودار قیمت 1 روزه: روند نزولی تشدید می شود زیرا قیمت تا 81.41 دلار کاهش می یابد.

نمودار قیمت یک روزه که تجزیه و تحلیل قیمت Aave را نشان می دهد بار دیگر به نفع خرس ها است، زیرا آنها پس از یک روند صعودی ناچیز، شتاب خود را به دست آورده اند. پس از اینکه خرس‌ها دوباره کنترل بازار را در دست گرفتند، قیمت به 81.44 دلار کاهش یافت. بازار امروز با قیمت 84.08 دلار افتتاح شد و از آن زمان تاکنون روند نزولی داشته است زیرا گاوها نتوانسته اند کنترل حرکت بازار را در دست بگیرند.

تصویر 193
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: نمای معاملاتی

میانگین‌های متحرک نمایی همگی به صورت نزولی در کنار هم قرار می‌گیرند زیرا قیمت در زیر آنها معامله می‌شود. متحرک نمایی 50 روزه (88.22 دلار) به کندل استیک ها نزدیک تر است و پس از آن متحرک نمایی 200 روزه (90.08 دلار) از قیمت فعلی فاصله بیشتری دارد که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

اندیکاتور MACD در حال حاضر در منطقه نزولی قرار دارد زیرا خط سیگنال بالای کندل استیک ها قرار دارد که نشان می دهد خرس ها بر حرکت بازار کنترل دارند. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 45.25 قرار دارد که نشان می دهد بازار در حال حاضر شرایط فروش یا خرید بیش از حد ندارد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نمودار قیمت 4 ساعته: ارز دیجیتال با کاهش قیمت تا 81.44 دلار آسیب می بیند.

تحلیل 4 ساعته قیمت Aave نشان می دهد که حرکت نزولی منجر به کاهش بیشتر در ارزش قیمت شده است. پس از غلبه بر پیشرفت هایی که از سمت صعودی حاصل می شود، قیمت به 81.44 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که گاوها نیز در طول روز عملکرد خوبی از خود نشان دادند، اما در نهایت، خرس ها از آنها بهتر عمل کردند.

تصویر 192
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD منبع: Trading View

امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز افت شدیدی را دنبال کرده است، زیرا نزدیک به مرز کم فروش رسیده و در ارزش شاخص 46.16 معامله می شود. نشانگر MACD در بازه زمانی 4 ساعته نیز در ناحیه نزولی قرار دارد، زیرا خط سیگنال در موقعیتی بالاتر از کندل استیک ها قرار دارد که نشان دهنده بازار نزولی برای AAVE است. هر دو EMA در ناحیه نزولی به سمت پایین متمایل هستند که نشان دهنده این است که مسیر کمترین مقاومت به سمت نزولی است و احتمالاً فشار نزولی بیشتری در بازار مشاهده می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که از تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تایید شده است، قیمت امروز با کاهش روبرو شد. اگرچه بازار در حال حاضر در یک روند نزولی قرار دارد، اما این امکان وجود دارد که گاوها کنترل را پس بگیرند و قیمت ها را بالاتر ببرند. با این حال، بعید است که این اتفاق در کوتاه مدت رخ دهد، زیرا همه شاخص های بازار نشان دهنده پتانسیل نزولی بیشتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.