منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت های AAVE در 86.73 دلار باقی می مانند زیرا خریداران به حرکت بالای 89.00 دلار نگاه می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت های AAVE در 86.73 دلار باقی می مانند زیرا خریداران به حرکت بالای 89.00 دلار نگاه می کنند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که دارایی دیجیتال پس از دریافت فشار صعودی از بازار، ثبات را در 86.73 دلار پیدا کرده است. این ارز دیجیتال در حال حاضر بالاتر از سطح 86.00 دلار معامله می شود و به نظر می رسد که در آینده نزدیک خود را برای صعود دیگری آماده می کند. سطح مقاومت بعدی که باید مراقب آن باشید 89.74 دلار است. در جنبه نزولی، قوی ترین سطوح پشتیبانی 81.81 دلار است.

ارزش بازار برای AAVE/USD در حال حاضر 1.22 میلیارد دلار است. حجم معاملات 24 ساعته 130 میلیون دلار است. دارایی دیجیتال از ابتدای امروز روند صعودی داشته است و به نظر می رسد روند صعودی در آینده نزدیک ادامه یابد. Aave از اکثر رقبای خود در بازار بهتر عمل کرده است و در حال حاضر یکی از بهترین ارزهای رمزنگاری شده است.

تحلیل قیمت 4 ساعته AAVE/USD: قیمت به 86.73 دلار باز می گردد و شانس بازیابی را افزایش می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که نوسانات بازار از یک روند افزایشی پیروی می کند و قیمت های Aave را در برابر تغییرات نوسان در هر دو طرف آسیب پذیرتر می کند. سقف بالای گروه Bollinger در 88.28 دلار است، در حالی که حد پایین آن 81.81 دلار است و یک خط میانی در 86.70 دلار است. به نظر می رسد قیمت AAVE/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که نشان دهنده روند صعودی است. علاوه بر این، مسیر قیمت AAVE/USD به سمت بالا حرکت می‌کند و تلاش می‌کند از مقاومت عبور کند، که نشان‌دهنده پتانسیل صعودی و فرصت‌های معکوس است.

تصویر 341
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: Tradingview

اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 61.33 است و به این معنی است که AAVE/USD پایدار است و در ناحیه خنثی بالایی سقوط می کند. به نظر می رسد که امتیاز RSI از یک حرکت صعودی پیروی می کند که نشان دهنده روند افزایشی بازار به سمت پویایی های مثبت بیشتر است. امتیاز RSI به دلیل فعالیت خرید غالب افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای 1 روز: کریپتوکارنسی روند صعودی را دنبال می کند زیرا قیمت از 86.73 دلار عبور می کند.

نمودار 24 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که ارز دیجیتال در یک روند صعودی قرار دارد زیرا از مقاومت 86.73 دلار عبور کرده است. گاوها در چند ساعت گذشته بر نمودار قیمت حاکم بوده اند و قیمت بهبودی کافی را تجربه کرده است. کندل سبز نشان دهنده روند صعودی با تشدید حرکت خرید است.

تصویر 340
نمودار قیمت 24 ساعته AAVE/USD، منبع: Tradingview

باندهای بولینگر در حال حاضر فشرده شده اند، که نشانه ای از نوسانات کم است. قیمت در حال حاضر نزدیک به خط وسط معامله می شود که نشان از ثبات دارد. میانگین های متحرک بالاتر از بدنه های کندل است که یک علامت صعودی است. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 52.42 است و در ناحیه خنثی بالایی قرار دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

برای جمع‌بندی تحلیل قیمت امروز Aave، بازار در حال حاضر در مرحله تثبیت زیر 89.74 دلار است. با این حال، گاوها کنترل بازار را در دست دارند زیرا قیمت ها را بالاتر می برند. سطح بعدی مقاومت در 89.74 دلار است و اگر گاوها بتوانند از این سطح عبور کنند، می‌توان انتظار داشت که قیمت به سمت سطح مقاومت 90 دلار افزایش یابد. از جنبه نزولی، سطوح حمایت در 81.81 دلار است و شکستن به زیر این سطح می تواند منجر به کاهش قیمت به سمت 81.50 دلار شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.