منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 66.80 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 66.80 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که قیمت در دو روز گذشته بالا بوده است زیرا گاوها تلاش می کردند تا در صدر قرار بگیرند. امروز نیز روند صعودی مشاهده شده است، زیرا با حفظ قدرت گاوها، قیمت به سطح 66.80 دلار افزایش یافته است. ثابت شده است که این برای ارزش کلی سکه کاملاً مفید است، زیرا از شانس بازیابی به بهترین نحو استفاده شده است. پیش‌بینی می‌شود در ساعات آینده نیز افزایش قیمت‌ها افزایش یابد.

آلت کوین در زمان نگارش این مقاله 5.46 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر با حمایت از حجم خرید قوی، با قیمت 66.80 دلار معامله می شود. ارزش کل بازار برای این ارز دیجیتال حدود 943 میلیون دلار است که نشان می دهد هنوز پتانسیل صعودی قابل توجهی دارد و حجم معاملات 24 دلاری آن 147 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نمودار قیمت 4 ساعته: AAVE با رد 70.35 دلار روبرو می شود

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave سرب صعودی را اعلام می کند زیرا قیمت به طور مداوم بهبود یافته است. از چند ساعت گذشته روند صعودی مشاهده شده است و قیمت تا سطح 66.80 دلار حرکت کرده است. با تشدید حرکت صعودی از دیروز، قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. AAVE در سطح 70.35 دلار با مقاومت مواجه است و پیش‌بینی می‌شود که در چند ساعت آینده افزایش بیشتری داشته باشد.

تصویر 189
منبع: Tradingview

میانگین متحرک نمایی (EMA) در حال حاضر روی 67.69 دلار است که نشان می‌دهد قیمت باید در این سطح با رد شدن مواجه شود تا بتواند بیشتر به سمت بالا حرکت کند. با این حال، اگر به اندیکاتور MACD نگاه کنیم، به سمت بالا حرکت می کند و این نشان دهنده حضور صعودی در بازار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در منطقه صعودی قرار دارد که نشان می دهد قیمت به احتمال زیاد در ساعات آینده افزایش خواهد یافت.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: AAVE تا 66.80 دلار بازیابی می شود زیرا گاوها با خیال راحت هدایت می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave حرکت صعودی قیمت را برای امروز تایید می کند، زیرا قیمت به 66.80 دلار افزایش یافته است. قیمت در چند روز گذشته روند صعودی را تجربه کرده است. گاوها توانسته‌اند در ۲۴ ساعت گذشته پس از بهره‌گیری از موقعیت، قیمت را به بالای ۶۶ دلار برسانند.

تصویر 188
منبع: TradingView

با نگاهی به نمودار یک روزه، شاخص قدرت نسبی (RSI) 51.67 امتیاز را نشان می دهد و در حال حاضر در منطقه صعودی قرار دارد، که نشان می دهد گاوها در این لحظه با خیال راحت هدایت می شوند. اندیکاتور EMA نیز در منطقه مثبت 66.85 دلار قرار دارد که نشان دهنده سیگنال خرید قوی برای ارز دیجیتال است. علاوه بر این، شاخص واگرایی میانگین متحرک (MACD) نیز به سمت بالا حرکت می کند و این نشان می دهد که افزایش بیشتر قیمت در روزهای آینده اتفاق خواهد افتاد. با توجه به این شاخص های مثبت، پیش بینی می شود قیمت Aave در آینده نزدیک به روند صعودی خود ادامه دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

همانطور که توسط تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave تأیید شد، قیمت امروز با پیشرفت صعودی روبرو شد. گاوها اکنون به مسیر بازگشته اند زیرا توانسته اند قیمت را در 24 ساعت گذشته به 66.80 دلار برسانند زیرا این روند در طول روز صعودی باقی مانده است. می توان انتظار داشت که کریپتوکارنسی ها در ساعات آینده به روند صعودی خود ادامه دهند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.