منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قدرت صعودی را با افزایش قیمت به 91.85 دلار نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: قدرت صعودی را با افزایش قیمت به 91.85 دلار نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که گاوها روند صعودی ثابتی را ایجاد کرده اند زیرا قیمت ها در 24 ساعت گذشته 3.79 درصد افزایش یافته است. مقاومت برای قیمت های AAVE در 92.25 دلار وجود دارد در حالی که حمایت قوی در سطح 86.06 دلار دیده می شود. حجم معاملات Aave در 24 ساعت گذشته 134,278,765 دلار و ارزش بازار 1,286,421,701 دلار بوده است. AAVE در حال حاضر بر بازار ارزهای دیجیتال تسلط دارد و 2.37 درصد تسلط بر بازار دارد.

گاوها توانستند قیمت ها را در عرض چند ساعت از حداقل 86.06 دلار به بالاترین سطح 92.25 دلار برسانند. گاوها از آن زمان کنترل خود را دوباره به دست گرفته اند و قیمت ها را بالاتر می برند. سطح بعدی مقاومت در سطح 92.25 دلار مشاهده می شود و شکستن بالاتر از این سطح می تواند منجر به افزایش قیمت ها به سمت سطح 92.50 دلار شود.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 91.85 دلار می شود

بازار تجزیه و تحلیل قیمت Aave در هفته گذشته شاهد تلفیقی بوده است زیرا قیمت ها بین 85 تا 92 دلار در نوسان بوده است. افزایش قیمت فعلی قیمت‌ها را به حد بالایی محدوده تثبیت رسانده است و ممکن است در کوتاه‌مدت حرکت صعودی بیشتری رخ دهد زیرا قیمت در حال حاضر در سطح 91.85 دلار معامله می‌شود.

تصویر 118
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

اندیکاتور فنی یک روزه برای بازار Aave یک روند صعودی را نشان می دهد زیرا خط MACD در بالای خط سیگنال معامله می شود. اندیکاتور RSI در حال حاضر روی 50.92 معامله می شود و هیچ نشانه ای از شرایط خرید یا فروش بیش از حد را نشان نمی دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه برای بازار در سطح 56.33 دلار پشتیبانی می کند در حالی که میانگین متحرک ساده 200 روزه مقاومت بازار را در سطح 92.25 دلار ایجاد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: گاو نر در کنترل بازار

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار 4 ساعته، AAVE/USD مشاهده می شود که در داخل یک کانال موازی صعودی معامله می شود، زیرا قیمت ها پس از رسیدن به حد بالای کانال، کاهش یافتند. حرکت فعلی را می توان یک اصلاح در نظر گرفت زیرا قیمت ها هنوز در کانال صعودی معامله می شوند.

تصویر 117
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

منحنی RSI در حال حاضر روی 48.65 معامله می شود و هیچ نشانه روشنی در مورد جهت بازار ارائه نمی دهد. اندیکاتور MACD نیز نزدیک به خط صفر معامله می شود که نشان می دهد در حال حاضر روند مشخصی در بازار وجود ندارد. SMA 50 روزه و SMA 200 روزه در حال نزدیک شدن به یکدیگر هستند که نشانه تثبیت بیشتر در بازار است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که انتظار می رود قیمت AAVE به حرکت صعودی خود ادامه دهد زیرا گاوها همچنان کنترل بازار را در دست دارند. هدف بعدی گاوها 91.85 دلار است و حرکت بیشتر از این سطح ممکن است قیمت ها را به سطح 92 دلار برساند. با این حال، اگر قیمت ها درست پایین تر از سطوح فعلی باشند، حمایت قوی در 86.06 دلار دیده می شود و حرکت بیشتر به زیر این سطح ممکن است قیمت ها را به سطح 86 دلار برساند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.