منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: فشار نزولی قیمت را به زیر 87 دلار می رساند زیرا AAVE با ضرر 13 درصدی روبرو می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: فشار نزولی قیمت را به زیر 87 دلار می رساند زیرا AAVE با ضرر 13 درصدی روبرو می شود.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Aave یک روند نزولی بسیار قوی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته کاهش قابل توجهی داشته است. اگر وضعیت بازار را از منظر کلی تحلیل کنیم، چند هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار سودآور بوده است زیرا قیمت به طور منظم در حال افزایش است. از سوی دیگر، یک روند نزولی ثابت از 17 آگوست 2022 در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود، زیرا قیمت در مقیاس گسترده کاهش یافته است. اقدام سقوط قیمت AAVE/USD را به پایین ترین سطح 85.7 دلار کاهش داده است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: Aave با زیان 13.47 درصدی

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave یک روند نزولی قوی برای ارزهای دیجیتال را تأیید می کند، زیرا ارزش AAVE/USD در حال کاهش شدید است. کاهش قابل توجهی در ارزش کریپتوکارنسی به دلیل افزایش فشار فروش در بازار مشاهده می شود. در صورت تداوم فشار فروش، می توان پیش بینی کرد که قیمت امروز کاهش بیشتری خواهد داشت. این ارز دیجیتال با قیمت 85.7 دلار معامله می شود که اگر آن را با میانگین متحرک (MA) 104.2 دلار مقایسه کنیم، سطح نسبتاً پایین تری است. سکه طی 24 ساعت گذشته 13.47 درصد ارزش خود را از دست داده اما حجم معاملات 10.15 درصد افزایش یافته است.

AAVE 1 روز 1
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

نوسانات به دلیل گسترش مداوم روند نزولی در حال گسترش است. انتهای بالایی شاخص باندهای بولینگر اکنون در علامت 115.8 دلار است که نشان دهنده مقاومت Aave است، در حالی که باند پایین آن در علامت 87.3 دلار قرار دارد که قبلاً نشان دهنده حمایتی بود که اکنون با سقوط قیمت به زیر باند پایینی کاهش یافته است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به شاخص 40 کاهش یافته است و در طول روز کاهش بیشتری خواهد داشت زیرا فعالیت فروش در حال افزایش است و منحنی اندیکاتور به شدت رو به پایین است.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave یک روند نزولی را دیکته می کند زیرا خرس ها به شدت پیشتاز خود را حفظ کرده اند. به نظر می رسد که گاوها در شرایط فعلی درمانده هستند زیرا سطح قیمت ها در یک زاویه شدید در حال کاهش است. روند نزولی منجر به کاهش ارزش قیمت تا مرز 86.4 دلار شده است و فروشندگان را تشویق می کند. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 96.9 دلار است.

AAVE 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند نزولی ثابت به 102.9 دلار کاهش یافته است. باند بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون به مرز 115.9 دلار رسیده است و باند پایینی به مرز 90 دلار رسیده است، جایی که قیمت در نمودار 4 ساعته نیز به زیر باند پایینی رفته است. منحنی RSI به صورت نزولی در حال حرکت است زیرا امتیاز اکنون 18 است، که بسیار پایین است زیرا این اندیکاتور شرایط خرید Aave را نشان می دهد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave از خرس ها حمایت می کند، زیرا کاهش مداوم ارزش AAVE/USD مشاهده می شود. قیمت در چهار ساعت گذشته به 86.4 دلار کاهش یافت، زیرا خرس ها امروز در جدول پیشرو هستند. نمودار قیمت ساعتی شمعدان های قرمز بلند را نیز نشان می دهد، به این معنی که خرس ها در چهار ساعت گذشته بر بازار حکومت کرده اند. ما انتظار داریم که این جفت ارز دیجیتال به دنبال حرکت نزولی برای امروز ادامه دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.