منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: خرس ها روند نزولی را فشار می دهند و AAVE را به 82.72 دلار کاهش می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: خرس ها روند نزولی را فشار می دهند و AAVE را به 82.72 دلار کاهش می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که سکه پس از رسیدن به 82.72 دلار با مشکل مواجه شده است، زیرا خرس ها سعی می کنند قیمت را به سمت پایین بکشند. با این حال، AAVE در وضعیت نسبتاً بهتری قرار دارد، زیرا بیشتر بازار امروز نزولی است، با این حال، اگر حرکت نزولی اخیر ادامه یابد، شانس AAVE وجود دارد که کاملاً نزولی شود.

پشتیبانی بعدی AAVE با قیمت 78.53 دلار است. اگر روند نزولی گسترش یابد، این حمایت ممکن است تحت آزمایش قرار گیرد. در مقابل، مقاومت در 90.26 دلار وجود دارد و شکستن این سطح می تواند AAVE را به سمت سطوح سالم تر سوق دهد.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: تقریباً در حال لغو سودهای صعودی است

تجزیه و تحلیل یک روزه قیمت Aave نشان می دهد که خرس ها بیشتر سودهای صعودی را که در شروع جلسه معاملاتی به دست آمده بودند، خنثی کرده اند، زیرا کندل سبز مشاهده شده دیروز اکنون به کندل قرمز خفیف تبدیل شده است. AAVE در زمان نگارش این مقاله با قیمت 82.72 دلار معامله می شود. این جفت ارز دیجیتال نیز طی 24 ساعت گذشته 4.99 درصد از دست داده است. ارزش بازار 3.73 درصد کاهش یافت و حجم معاملات در 24 ساعت گذشته در حال حاضر 208 دلار است که منجر به تسلط بر بازار 0.40 درصد شده است. میانگین متحرک (MA) در 86.57 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

تصویر 127
منبع: TradingView

نوسانات بالا است، به همین دلیل است که میانگین باند بولینگر اکنون به 82.49 دلار رسیده است، در حالی که ارزش باندهای بولینگر بالا در حال حاضر 93.11 دلار است و ارزش باندهای بولینگر پایین در علامت 76.72 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک خط افقی در شاخص 56.27 در نیمه پایینی منطقه خنثی به دلیل بازگشت قیمت به نقطه شکست خود معامله می شود و در صورت ادامه فشار فروش ممکن است اندیکاتور کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نمودار قیمت 4 ساعته: انتظار می رود عمل قیمت نزولی باقی بماند

تحلیل 4 ساعته قیمت Aave تحلیل فوق را تایید می کند زیرا شکست قیمت صعودی بوده و خرس ها قیمت را طی 4 ساعت گذشته به سمت پایین بازگردانده اند و احتمال کاهش بیشتر قیمت در ساعات آینده وجود دارد. اما برعکس آن نیز ممکن است. میانگین متحرک (MA) در نمودار 4 ساعته با 85.86 دلار معامله می شود، درست بالاتر از سطح قیمت.

تصویر 126
منبع: TradingView

نوسانات AAVE/USD در نمودار 4 ساعته نیز بالا است، باند بالایی 99.62 دلار و باند پایینی 80.17 دلار است، در حالی که میانگین میانگین اندیکاتور 82.52 دلار است. RSI چرخش نزولی را در اینجا نشان می دهد زیرا فشار فروش وجود دارد و این اندیکاتور به فعالیت فروش در بازار اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که AAVE دیروز عملکرد بهتری داشته است زیرا همچنان زیر سطح 80 دلار معامله می شود، اما حرکت نزولی وجود دارد و ممکن است در کوتاه مدت بر قیمت تأثیر بگذارد. با این حال، اگر AAVE بتواند از سطح مقاومت 90.26 دلار عبور کند، در آینده می توانیم عملکرد بهتری را برای این دارایی رمزنگاری مشاهده کنیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.