منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: با رسیدن قیمت های AAVE به 109.30 دلار، روند صعودی ادامه می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: با رسیدن قیمت های AAVE به 109.30 دلار، روند صعودی ادامه می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که بازار در حال حاضر در یک روند صعودی است. مقاومت فوری برای AAVE در 110.13 دلار موجود است. اگر قیمت از این سطح بالاتر برود، ممکن است به سمت سطح 111 دلار ادامه دهد. از سوی دیگر، اگر قیمت نتواند به بالای 110.13 دلار برسد، ممکن است به 105.55 دلار بازگردد. تحلیل قیمت AAVE امروز با ادامه روند صعودی بازار صعودی است.

جفت AAVE/USD در حال حاضر با قیمت 109.30 دلار معامله می شود و در 24 ساعت گذشته بیش از 3.33 درصد افزایش یافته است. بازار از دیروز در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا از 105 دلار به قیمت فعلی خود رسیده است. انتظار می رود بازار به این روند صعودی ادامه دهد زیرا ارزش بازار AAVE 1.5 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 202 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای یک روز: قیمت AAVE/USD به حرکت بالاتر ادامه می دهد

تجزیه و تحلیل روزانه قیمت Aave نشان می دهد که بازار در هفته گذشته تا حدودی ادغام شده است زیرا قیمت ها بین 100 تا 109 دلار در نوسان بوده است، با این حال، بازار اکنون از مرز 110 دلار بالاتر رفته و در 109.30 دلار معامله می شود. انتظار می رود که بازار به این روند صعودی ادامه دهد زیرا تا 114 دلار مقاومت عمده ای وجود ندارد. نزدیکترین پشتیبانی موجود برای بازار 105.55 دلار است.

تصویر 148
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD، منبع: TradingView

نوسانات در نمودار قیمت یک روزه کم است زیرا باند بولینگر بالا در 109.67 دلار و باند بولینگر پایین در 106.33 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 59.47 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد خرید است و نه بیش از حد فروش. AAVE/USD صعودی است زیرا خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد و تقاطع در شرف وقوع است. این نشان می‌دهد که بازار ممکن است در کوتاه‌مدت شاهد ادغام باشد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave در نمودار قیمت 4 ساعته: AAVE با رد 110.13 دلار روبرو می شود

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave نشان می دهد که بازار در 4 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا AAVE/USD در یک کانال صعودی معامله می شود. بازار ساعاتی پیش تلاش کرد تا از این کانال خارج شود اما با قیمت 110.13 دلار رد شد. اکنون ممکن است بازار به سمت خط حمایت کانال صعودی که در حال حاضر 105 دلار است، حرکت کند.

تصویر 147
نمودار قیمت 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

انتظار می رود بازار به این روند صعودی ادامه دهد زیرا RSI در حال حاضر بالای 60 سطح است و در حال افزایش است. خط MACD در حال حاضر بالای خط سیگنال قرار دارد که نشان می دهد بازار در کوتاه مدت صعودی است. بازار ممکن است در کوتاه مدت شاهد تلفیقی باشد زیرا باندهای بولینگر بالایی و پایینی بولینگر به یکدیگر نزدیکتر می شوند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

با ادامه روند صعودی بازار، تحلیل کلی قیمت Aave صعودی است. ممکن است بازار در کوتاه مدت با مقداری تثبیت مواجه شود، اما روند کلی صعودی است. اندیکاتورهای فنی در نمودارهای 4 ساعته و 1 روزه در حال حاضر سیگنال‌های صعودی می‌دهند که از تحلیل قیمت Aave پشتیبانی می‌کنند. به سرمایه گذاران توصیه می شود که نزول ها را خریداری کنند زیرا انتظار می رود بازار به روند صعودی خود ادامه دهد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.