منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: با ادامه حرکت صعودی، قیمت AAVE به 256.6 دلار بازگشت.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: با ادامه حرکت صعودی، قیمت AAVE به 256.6 دلار بازگشت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Aave امروز صعودی است.
  • مقاومت قوی در 263 دلار وجود دارد.
  • پشتیبانی از AAVE با قیمت 221 دلار موجود است.

تحلیل قیمت AAVE امروز صعودی است، زیرا افزایش قیمت تا 256 دلار مشاهده شده است. حرکت صعودی که از 27 نوامبر آغاز شده بود امروز نیز برای چهارمین روز متوالی ادامه دارد.

از آنجایی که قیمت به 256 دلار رسیده است، هدف بعدی گاوها مقاومت 263 دلاری است، که اساساً نقطه قیمتی است که سکه در طی سقوط فلش ​​در 26 نوامبر از آنجا سقوط کرد. در مقابل، پشتیبانی از AAVE در سطح 221 دلار وجود دارد. به طور کلی، AAVE از 10 نوامبر در یک روند نزولی قرار دارد و از آن زمان تاکنون 80 دلار از ارزش خود را از دست داده است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: گاو نر موفق در ایجاد یک روند صعودی کوتاه مدت

تجزیه و تحلیل قیمت AAVE یک روزه افزایش قیمت را برای امروز نشان می دهد و همچنین سکه در زمان نوشتن این مقاله با قیمت 256.6 دلار معامله می شود. به طور کلی AAVE امروز در محدوده 250 تا 258 دلار معامله شد. جفت ارز AAVE/USD طی 24 ساعت گذشته 7.3 درصد افزایش قیمت نشان می‌دهد، اما کاهش 4.94 درصدی را در هفته گذشته گزارش می‌کند زیرا روند کلی همچنان نزولی است و AAVE هنوز از زیان 26 نوامبر بهبود نیافته است. حجم معاملات بیش از 25 درصد و ارزش بازار 6.9 درصد افزایش یافته است.

تحلیل قیمت Aave: با ادامه حرکت صعودی قیمت AAVE به 256.6 دلار باز می گردد.
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است، اما اکنون حد بالای باندهای بولینگر به سمت پایین می‌آید که به کاهش نوسانات در آینده اشاره دارد، در حالی که باند پایین در سطح 221.9 دلار است که نشان دهنده حمایت از AAVE و میانگین میانگین شاخص است. در علامت 272.9 دلار وجود دارد که نشان دهنده مقاومت AAVE برای غلبه بر آن در صورت ادامه حرکت صعودی است.

قیمت امروز نیز بالاتر از میانگین متحرک (MA) حرکت کرد که در علامت 251 قرار دارد و شاخص قدرت نسبی (RSI) در شاخص 42 حضور دارد و بر روی یک منحنی صعودی معامله می شود که به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند. در چهار روز گذشته، امتیاز RSI به طور قابل توجهی بهبود یافته است، زیرا از مرز منطقه کم فروش به سطح فعلی رسیده است.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت AAVE نشان می دهد که شکست قیمت در شروع جلسه امروز صعودی بود و همچنان رو به افزایش است زیرا قیمت در حال حاضر به 256.86 رسیده است. تابع قیمت در 16 ساعت گذشته به طور مداوم صعودی بوده و با مشاهده روند قبلی می توان حدس زد که به زودی اصلاحی آغاز خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: با ادامه حرکت صعودی 2، قیمت AAVE به 256.6 دلار بازگشت.
نمودار قیمت AAVE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته نیز با گسترش باندهای بولینگر افزایش یافته است، باند بالای 254.9 دلار در اینجا نشان دهنده حمایت از قیمت AAVE است زیرا قیمت بالاتر از باند بالایی معامله می شود. MA در علامت 244 دلار و RSI در شاخص 63 وجود دارد، اما منحنی رو به بالا RSI اکنون در حال صاف شدن است که به کاهش سرعت در فعالیت خرید اشاره می کند و همچنین نشانه ای از فرسودگی صعودی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت AAVE نشان می دهد که سکه طی چند روز گذشته به طور قابل توجهی بهبود یافته است و بیشترین بهبود در چند ساعت گذشته مشاهده شده است. همانطور که گفته شد، نشانه‌هایی از فرسودگی صعودی وجود دارد، همانطور که RSI 4 ساعته نیز نشان می‌دهد، و ممکن است در ساعات آینده شاهد اصلاح باشیم.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.