منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: بازار نزولی AAVE را مجبور به نزول کوتاه مدت به 82.91 دلار می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: بازار نزولی AAVE را مجبور به نزول کوتاه مدت به 82.91 دلار می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave روندی منفی را نشان می‌دهد و خرس‌ها در بیشتر مواقع این هفته بر نمودارهای قیمتی حاکم هستند. سطوح قیمت پس از رد شدن در 81.81 دلار به وضوح کاهش یافته است و ارزش سکه به محدوده 81 دلار کاهش یافته است. این نزول تأثیرگذار بوده است و روند نزولی امروز نیز ادامه یافته است. نزول این بار گسترش یافته است و اگر الگوی قیمت موجی قبلی را در نمودار مشاهده کنیم، به نظر می رسد که موج نزولی فعلی تاثیر بسیار بیشتری داشته باشد و ضرر بیشتری را به همراه داشته باشد. تجزیه و تحلیل قیمت Aave نشان می دهد که ارزش بازار سکه نیز با کاهش اندکی به 1.16 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که حجم معاملات 24 ساعته به 76 میلیون دلار رسیده است.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: روند نزولی باعث کاهش قیمت تا محدوده 82.91 دلار می شود.

تحلیل قیمت یک روزه Aave امروز یک حرکت نزولی را نشان می دهد و قیمت به 82.91 دلار کاهش یافته است. در طول هفته گذشته، نمودار قیمت تحت سلطه شمعدان های قرمز بود، زیرا خرس ها دائماً باعث کاهش قیمت می شدند. در حال حاضر، پس از افت 0.41 درصدی دیگر سکه در 24 ساعت گذشته، قیمت به 82 دلار کاهش یافته است. زیان 2.34 درصدی نیز طی هفته گذشته به ثبت رسیده است که حکایت از وخامت اوضاع دارد.

تصویر 326
نمودار روزانه AAVE/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک (MA) پس از تقاطع با SMA50 که یک نشانه نزولی قوی است، در 79.99 دلار معامله می شود. نوسانات نیز افزایش یافته است، در همین حال، اگر در مورد شاخص های باند بولینگر صحبت کنیم، باند بالایی در 83.90 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت است و باند پایین در 81.81 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت است، در حالی که قیمت به نزدیکی رسیده است. این منطقه پشتیبانی خاص شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز در روند نزولی قرار دارد و در نمودار قیمت یک روزه به شاخص 50.30 کاهش یافته است که حکایت از فعالیت فروش دارد.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی Aave نشان می‌دهد که گاوها در بیشتر مواقع برای جلسه معاملاتی امروز بر عملکرد قیمت حاکم بودند، اما خرس‌ها پس از یک دوره کوتاه تلاش‌های صعودی امروز باعث کاهش ناگهانی قیمت شدند. حرکت نزولی توانسته است هر گونه فعالیت صعودی را رد کند. با این حال، قیمت برای بهبودی اندکی در پایان معاملات قبلی ثبت شده است. میانگین متحرک (MA) در نمودار 4 ساعته در 82.78 دلار معامله می شود.

تصویر 327
نمودار 4 ساعته AAVE/USD، منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته در سمت بالاتر است زیرا باندهای بولینگر به طور متوسط ​​در 82.94 دلار قرار دارند که بالاتر از سطح قیمت فعلی است، در حالی که باند بالایی آن در سطح 83.67 دلار قرار دارد و باند پایینی در سطح 83.67 دلار است. سطح 81.98 دلار. امتیاز RSI به دلیل روند نزولی بسیار پایین است و این اندیکاتور با شاخص 57.58 معامله می شود و به زودی وارد منطقه کم فروش می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تجزیه و تحلیل قیمت ساعتی و روزانه Aave نشان دهنده کاهش قیمت امروز است، زیرا شرایط برای ارز دیجیتال نامطلوب بوده است. خرس‌ها در تلاش برای حفظ شتاب بالا هستند و موفق شده‌اند قیمت را تا محدوده 82 دلار کاهش دهند. در صورت تداوم فشار فروش می توان خسارت بیشتری را نیز انتظار داشت.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.