منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: ارزش ارزهای دیجیتال پس از تمایل صعودی به 72 دلار ارتقا می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: ارزش ارزهای دیجیتال پس از تمایل صعودی به 72 دلار ارتقا می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تحلیل قیمت Aave نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد، زیرا قیمت در 24 ساعت گذشته افزایش بیشتری داشته است. قیمت در مسیر احیای خود قرار دارد و با ثبات روند صعودی تا سطح 72.2 دلار در طول روز بهبود یافته است. هفته گذشته ثابت شده است که برای خریداران بسیار حمایت کننده بوده است. یک روند صعودی ثابت در حال افزایش بوده است و روند مشابهی حتی امروز نیز مشاهده می شود. بازیابی بیشتر در صورتی امکان پذیر است که خریداران در تلاش خود پافشاری کنند.

نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD: روند صعودی باعث افزایش قیمت تا 72.2 دلار می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave روند صعودی را برای ارزهای دیجیتال تایید می کند، زیرا ارزش AAVE/USD به طور قابل توجهی افزایش یافته است. درجه قابل توجهی از افزایش در ارزش سکه به دلیل تلاش های صعودی در حال ظهور است. اگر خریداران ثابت قدم باشند، می توان پیش بینی کرد که قیمت در چند هفته آینده افزایش بیشتری خواهد داشت. قیمت در حال حاضر 72.2 دلار است، زیرا سکه در 24 ساعت گذشته 1.46 درصد ارزش داشت و خط روند هفتگی نیز صعودی است. میانگین متحرک (MA) در سطح 63.6 دلار قرار دارد.

aave 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه AAVE/USD. منبع: TradingView

نوسانات بالا است زیرا انتهای بالایی شاخص باند بولینگر اکنون در موقعیت 74.3 دلار است که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در موقعیت 53.6 دلار ایستاده است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای Aave است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) افزایش چندانی نداشته است و این اندیکاتور در شاخص 54 در نیمه بالایی محدوده خنثی معامله می شود.

تحلیل قیمت Aave: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Aave همچنین روند صعودی را دیکته می کند زیرا گاوها به طور کاملاً کارآمدی برتری خود را حفظ کرده اند. اگرچه گاوها موفق شدند ارزش سکه را در ساعات اولیه روز ارتقا دهند، اما اکنون افزایش قیمت کاهش یافته است. این منجر به شناور شدن قیمت در 72.2 دلار شده است و خریداران را تشویق می کند. اگر شاخص میانگین متحرک را مورد بحث قرار دهیم، ارزش آن در حال حاضر 71.7 دلار است.

به مدت 4 ساعت
نمودار قیمت AAVE/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر به دلیل روند افزایشی ثابت به 67.2 دلار رسیده است. باند بالایی Bollinger Bands Indicator اکنون به 76.7 دلار رسیده است و باند پایینی 57.9 دلار را لمس می کند که نشان دهنده نوسانات بالا حتی به صورت ساعتی است. منحنی RSI به صورت افقی در حال حرکت است زیرا امتیاز اکنون 66 در نزدیکی مرز منطقه بیش از حد خرید است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت Aave

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Aave از خریداران حمایت می کند، زیرا افزایش مداوم در ارزش AAVE/USD مشاهده می شود. قیمت تا 72.2 دلار در 24 ساعت گذشته افزایش یافت، زیرا گاوها در حال حاضر بازی را رهبری می کنند. نمودار قیمت ساعتی شمعدان های سبز را نیز نشان می دهد، به این معنی که گاوها در چهار ساعت گذشته نیز بر بازار حکمرانی کرده اند، که نشانه ای دلگرم کننده برای روند صعودی بیشتر است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.