منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت Aave: آیا AAVE/USD به زودی تا 85 دلار بهبود می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: آیا AAVE/USD به زودی تا 85 دلار بهبود می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Aave امروز نشانه‌های خفیفی از بهبود را نشان می‌دهد. با این حال، از آنجایی که Aave در چند روز گذشته در حال تثبیت شده است، انتظار نمی رود که قیمت قابل توجهی باشد. به تازگی از خط حمایت 77.16 دلار برگشته است. اما آیا امروز موفق خواهد شد مقاومت 96.99 دلار را آزمایش کند؟

نقشه حرارتی رمزنگاری
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال توسط Coin360

همانطور که نقشه حرارتی کریپتو نشان می دهد، امروز بازار بیشتر در فضای سبز است. با این حال، این مطمئناً به معنای هیچ اقدام صعودی نیست زیرا بازار در محدوده ای معامله می شود. در حال حاضر به سادگی در حال نوسان است. بیت کوین امروز 2 درصد بهبود یافته در حالی که اتریوم 2.18 درصد بهبود یافته است. همین امر در مورد سایر آلتکوین ها از جمله Aave نیز صدق می کند.

تحلیل قیمت 1 روزه Aave
نمودار قیمت Aave توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Aave تصویر واضح تری از محدوده ای که Aave اخیراً در آن معامله کرده است به ما می دهد. مقاومت عمدتاً در حدود 94 دلار تعیین می شود در حالی که خط حمایت حدود 77 دلار است. در مورد RSI، بازار در حال حاضر کاملا متعادل به نظر می رسد. با این حال، گرادیان نمودار مثبت است، که حاکی از اقدام قریب الوقوع خرید است. تجزیه و تحلیل MACD نیز بهبود بسیار جزئی را نشان می دهد، اما به اندازه کافی قابل توجه نیست.

حرکت قیمت 24 ساعته Aave: AAVE/USD در محدوده ای معامله می شود

تحلیل قیمت Aave 1 ساعته
نمودار قیمت Aave توسط TradingView

تحلیل قیمت Aave برای 24 ساعت دوباره به ما نشان می دهد که در یک محدوده بوده است. با این حال، طی چند ساعت گذشته، قیمت از مقاومت قبلی 80 دلار گذشت، اما حرکت آنقدر قوی نبود که بتواند آن را بالاتر ببرد.

در این مرحله، Aave ممکن است دوباره در حال از دست دادن حرکت خود باشد و پس از این رالی کوتاه به افت ادامه دهد. RSI به ما نشان می دهد که بازار در کوتاه مدت کمی بیش از حد خرید است. در همان زمان، قدرت هیستوگرام ها نیز در حال کاهش است، از این رو نشان می دهد که حرکت رو به بالا در حال سوختن است.

اگر به داده های Aave نگاه کنیم، ارزش بازار آن 2.31 درصد افزایش یافته و در حال حاضر به 1,144,014,628 دلار رسیده است. حجم معاملات به میزان قابل توجهی 42.13 درصد کاهش یافته است و نسبت حجم به ارزش بازار به 0.06435 رسیده است.

انتظار می رود Aave در 24 ساعت آینده به معاملات در محدوده ادامه دهد. در حال حاضر، مانند یک طناب کشی است و ممکن است هر یک از طرفین در نهایت خسته شوند و بازار را در جهت مخالف سوق دهند.

تحلیل قیمت 4 ساعته Aave: AAVE/USD ممکن است علامت 85 دلار را دوباره آزمایش کند

تحلیل قیمت 4 ساعته Aave
نمودار قیمت Aave توسط TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Aave برای نمودار 4 ساعته به ما امیدواری برای عملکرد مثبت قیمت در بازه های زمانی طولانی تر می دهد. در طی 24 تا 48 ساعت آینده، Aave احتمالاً می تواند مقاومت را در حدود 85 دلار دوباره آزمایش کند. اما حرکت قابل توجهی برای فشار دادن به بالاتر مورد نیاز خواهد بود.

این با این واقعیت پشتیبانی می شود که RSI در حال حاضر بسیار متعادل است و MACD حرکت مثبت ورودی را نشان می دهد. متقاطع بین خطوط MACD نیز به زودی محتمل نیست.

بنابراین، معامله‌گران کوتاه‌مدت ممکن است بخواهند معاملات را انجام دهند و ۴۸ ساعت یا بیشتر نگه دارند تا برخی از سودها را قفل کنند. با این حال، مثل همیشه، این توصیه مالی نیست زیرا بازار همیشه می تواند برخلاف پیش بینی ها حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت Aave: نتیجه گیری

در حالی که هیچ اقدام کوتاه مدت قیمت قابل توجهی وجود ندارد، بر اساس نمودار 4 ساعته، حرکت برای 24 تا 48 ساعت آینده در حال افزایش است. در طی چند ساعت آینده، Aave به احتمال زیاد قبل از شکستن بالاتر در یک محدوده باقی خواهد ماند. در حالی که نمی توان به طور دقیق زمان بندی پایین را تعیین کرد، به نظر می رسد این نقطه خوبی برای سرمایه گذاری باشد اگر می خواهید برای میان مدت نگه دارید. با آن، در اینجا چند سکه مناسب برای سرمایه گذاری بلندمدت وجود دارد.