منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: ATOM/USD در 24 ساعت آینده صعودی خواهد بود

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: ATOM/USD در 24 ساعت آینده صعودی خواهد بود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL ؛ خرابی DR

  • نمودار 24 ساعته روی جفت ATOM/USD نشان می دهد که عملکرد قیمت صعودی است.
  • قیمت ATOM/USD در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Cosmos بین 25.4 تا 27.0 دلار متغیر بود.
  • اکثریت نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده به رنگ سبز است که نشان دهنده بازار صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: مروری بر قیمت عمومی

Cosmos در هفته گذشته با روند صعودی معامله شد و سه درصد افزایش قیمت را ثبت کرد. نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 5 روزه Cosmos نشان می دهد که شمعدان های سبز بیشتر از قرمزها هستند ، به این معنی که گاوها بیشتر جلسات معاملاتی Cosmos را کنترل می کنند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Cosmos نشان می دهد که عملکرد قیمت صعودی است. در نتیجه ، انتظار می رود قیمت ATOM/USD در 24 ساعت آینده افزایش یابد. در حال حاضر ، Cosmos با 26.2 دلار معامله می شود که 6 درصد نسبت به قیمت روز گذشته افزایش یافته است.

با این حال ، Cosmos قادر به عبور از میانگین متحرک نمایی نیست. نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Cosmos نشان می دهد که توکن 26.2 دلار معامله می شود. ATOM/USD در ساعات اولیه معاملات در حال افزایش بود و منجر به تشکیل سر و شانه شد. با این حال ، این روند با کاهش الگوی گوه توسط خرس ها تغییر کرد ، که در ساعات اولیه معاملات به پایین ترین سطح روزانه خود یعنی 25.3 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان
منبع: Coin360

به طور کلی ، نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده با حرکت صعودی معامله می شود. دارایی غول پیکر بیت کوین 3 درصد افزایش یافته است ، در حالی که دومین دارایی دیجیتالی بزرگ یک درصد افزایش یافته است. علیرغم دید کلی به نقشه حرارتی ارزهای رمزنگاری شده سبز ، برخی از آلت کوین ها انحرافات قیمتی زیادی را ثبت کرده اند. AFIN بیشترین تلفات را بیش از 40 درصد ثبت کرده است. Cosmos در 26.4 معامله می شود که 3 درصد بیشتر از بالاترین سطح روز است.

حرکت قیمت کیهان در 24 ساعت گذشته: معاملات ATOM/USD در محدوده محدودی انجام می شود

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه Cosmos در یک روند صعودی معامله شد. قیمت ATOM/USD بین 25.4 تا 27.0 دلار متغیر است. نوارهای Bollinger در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت روزانه باریک بوده و نشان دهنده یک بازار ناپایدار کم است.

حجم تجارت در بازار کیهان از 8 آوریل 10 درصد افزایش یافته و به 556.4 میلیون دلار رسیده است. در همین حال ، سرمایه کل بازار 5.23 درصد رشد کرده و به 5.6 میلیارد دلار رسیده است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته ATOM/USD: روند صعودی

با این حال ، نوسان کمی در ATOM/USD وجود دارد. گاوها به نظر می رسد که چرخ ها را می گیرند و قرار است به سمت بالا در روز پیش روند. اگر فروشندگان به اندازه کافی قوی نباشند ، گاوها از مقاومت عبور می کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: ATOM/USD در 24 ساعت آینده صعودی خواهد بود 1
منبع: نمای تجاری

قیمت بالاتر از میانگین متحرک 20 روزه است ، به این معنی که خریداران قدرت بیشتری نسبت به فروشندگان دارند. روند صعودی قرار است در طول معاملات باقیمانده در نمودار قیمت روزانه ادامه یابد زیرا به نظر می رسد خرس ها به این زودی ها به بازار نمی آیند تا روند صعودی را متوقف کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: نتیجه گیری

معاملات صعودی ATOM/USD در 24 ساعت آینده ادامه می یابد. اکثر شاخص های فنی نشان می دهد که خرس های ضعیف نمی توانند روند گاو را مهار کنند. سرمایه گذاران باید هم اکنون برای سرمایه گذاری تلاش کنند زیرا روند صعودی ATOM/USD در 24 ساعت آینده ادامه می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.