منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: با برداشتن محدودیت ها توسط خرس ها، قیمت به 38.4 دلار افزایش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان: با برداشتن محدودیت ها توسط خرس ها، قیمت به 38.4 دلار افزایش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت Cosmos روند صعودی را نشان می دهد.
  • ارزش در سطح 38.2 دلار موجود است.
  • پشتیبانی از ATOM/USD 35.3 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کیهان نشان می دهد که گاوها در حال تلاش برای بهبود دوباره هستند. قیمت در حال افزایش بوده و قصد دارد از مقاومت 38.4 دلار عبور کند. روند صعودی اخیر بسیار دلگرم کننده بوده است، زیرا در طول هفته گذشته، ارز دیجیتال به طور کامل زیر سایه نزولی قرار گرفت. حرکت صعودی به تدریج در حال افزایش است و می توان انتظار بهبود بیشتر در ارزش قیمت را داشت.

نمودار قیمت 1 روزه ATOM/USD: با افزایش قیمت به سمت 38.4 دلار، گاوها برگشت می‌کنند.

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cosmos برای این ارز دیجیتال مثبت است زیرا مقدار قابل توجهی در ارزش قیمت افزایش یافته است. قیمت اکنون از سطح 38 دلار فراتر رفته و قصد دارد در سطح بالاتری قرار گیرد. در همین حال، میانگین متحرک (MA) برای نمودار 1 روزه 37.8 دلار است زیرا در هفته گذشته نیز فعالیت صعودی وجود داشته است. در همان زمان، باندهای بولینگر در نمودار قیمت یک روزه ATOM/USD به طور میانگین 36 دلار درآمد دارند.

تحلیل قیمت کیهان: با برداشتن محدودیت‌ها توسط خرس‌ها، قیمت به 38.4 دلار افزایش می‌یابد
نمودار قیمت 1 روزه ATOM/USD. منبع: TradingView

مقادیر باند بولینگر در علائم زیر قرار دارند. باند بالا 41.5 دلار است، در حالی که باند پایین 31.4 دلار است. نوسانات در این روز ملایم بوده است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) 54 است که یک عدد کاملاً متوسط ​​است.

تحلیل قیمت کیهان: با به دست آوردن ثبات مجدد گاوها، قیمت بالاتر از 38 دلار است

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کیهان نشان می دهد، قیمت یک بار دیگر افزایش یافته است زیرا گاوها در چند ساعت گذشته قدرت خود را به دست آورده اند. قیمت فعلی ATOM/USD به 38.2 دلار می‌رود و انتظار می‌رود امروز ارتفاع بیشتری را تجربه کند، اما فشار فروش نیز وجود دارد زیرا آخرین کندل قرمز است. در مقایسه، میانگین متحرک برای نمودار قیمت 4 ساعته در سطح 37.7 دلار است. گاوها از این موقعیت استفاده کرده اند زیرا توانسته اند روند نزولی مداوم را معکوس کنند.

تحلیل قیمت کیهان: با برداشتن محدودیت‌ها توسط خرس‌ها، قیمت به 38.4 دلار افزایش می‌یابد
نمودار قیمت 4 ساعته ATOM/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر مقادیر زیر را به ما می دهد. مقدار بالا 38.7 دلار و مقدار پایین 36 دلار در زمان نوشتن است. امتیاز RSI اخیراً با افزایش فشار فروش دوباره شروع به کاهش کرده است و RSI در شاخص 54 حضور دارد.

تحلیل قیمت کیهان: با برداشتن محدودیت‌ها توسط خرس‌ها، قیمت به 38.4 دلار افزایش می‌یابد
نمودار شاخص های فنی ATOM/USD. منبع: TradingView

با افزایش قیمت امروز، نمودار اندیکاتورهای فنی سیگنال خرید می دهد. 17 اندیکاتور در زیر موقعیت خرید ثابت هستند که هشت نشانگر در خنثی و یک نشانگر در نقاط فروش قرار دارند.

شاخص میانگین متحرک نیز افزایش قیمت را تأیید می کند، زیرا سیگنال صعودی را نیز ارائه می دهد. 14 اندیکاتور در موقعیت خرید وجود دارد که هیچ اندیکاتوری در مورد فروش و یکی در موقعیت های خنثی وجود دارد. اسیلاتورها نیز با هفت اندیکاتور در موقعیت خنثی، سه شاخص در موقعیت خرید و یک نشانگر در موقعیت فروش، یک نشانه صعودی ارائه می دهند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کیهان

تحلیل قیمت Cosmos نشان می‌دهد که روند ATOM/USD در روز صعودی بوده است، زیرا گاوها در تلاش برای بهبودی پس از ضرر دیروز هستند. قیمت مجدداً افزایش یافته است زیرا با موفقیت به موقعیت 38.2 دلار رسیده است. انتظار می رود تا زمانی که حمایت بالای 35 دلار باقی بماند، حرکت صعودی در آینده تشدید شود. به طور کلی، با افزایش قیمت گاوها، شانس خریدار برای سرمایه گذاری در این ارز دیجیتال افزایش یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.