منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: گاوها همچنان به صعود نمودارها با رسیدن قیمت 396 دلار ادامه می دهند

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: گاوها همچنان به صعود نمودارها با رسیدن قیمت 396 دلار ادامه می دهند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که KSM امروز روند صعودی را دنبال می کند.
  • سطح قیمت به 396 دلار بهبود یافته است.
  • پشتیبانی از KSM 387 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Kusama زیر همچنان حمایت خود را از گاوها حفظ می کند زیرا دستاوردهای آنها بی نظیر بوده است. گاوها همچنان در روزهای گذشته باعث افزایش قیمت می شوند. از آنجا که سطح قیمت در حال حاضر از مرز 388 دلار عبور کرده است ، تاثیر صعودی ثابت شد. خط روند صعودی است زیرا گاوها در 4 ساعت گذشته متوالی برتری خود را حفظ کرده اند.

نمودار قیمت یک روزه KSM/USD: خریداران از رقبای خود پیشی می گیرند

تجزیه و تحلیل قیمت اخیر کوساما نشان می دهد که حرکت صعودی در طول روز افزایش یافته است. هفته گذشته برای قیمت کوساما سودآور بود زیرا گاوها بازار را در دست گرفتند. امروز این روند به همین صورت بوده و قیمت تا 396 دلار افزایش یافته است. این پیشرفت قابل ملاحظه است زیرا سطوح قیمت میانگین متحرک (MA) را نیز پشت سر گذاشته است که در علامت 370 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: گاوها همچنان به صعود نمودارها با رسیدن قیمت 396 دلار 1 ادامه می دهند
نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر در حال گسترش هستند و به همین دلیل نوسانات نیز در حال افزایش است. شاخص باند Bollinger در تأیید پیش بینی های ما مهم است و آنها ارزش بالای 394 دلار و ارزش پایین 316 دلار را حفظ می کنند. علاوه بر این، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در سطح خنثی است و در زمان نگارش این مقاله، شاخص 62 است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: پیشرفتهای اخیر و علائم فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که گاوها به روشی نسبتاً روان پیشرفت کرده اند ، همانطور که از نمودار 4 ساعته نیز مشخص است. ارزش قیمت کوساما از ساعات گذشته به طور مداوم در حال افزایش بوده و به سطح 396 دلار رسیده است. قیمت بالاتر از میانگین متحرک است که از سوی دیگر در سطح 388 دلار است. نوسانات در حال افزایش بوده است که فضای بیشتری را برای حرکت صعودی قیمت سکه فراهم می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: گاوها همچنان به صعود نمودارها با رسیدن قیمت 396 دلار 2 ادامه می دهند
نمودار قیمت KSM/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر در 402 دلار قرار دارد، در حالی که ارزش پایین آن در علامت 360 دلار قرار دارد. نمره RSI پس از پایین آمدن در شاخص 62 ، موقعیت خود را حفظ کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: گاوها همچنان به صعود نمودارها با رسیدن قیمت 396 دلار 3 ادامه می دهند
نمودار شاخص های فنی KSM/USD. منبع: Tradingview

روند کلی همانطور که در هفته گذشته مشاهده شد تا حد زیادی صعودی بوده است. نمودار شاخص های فنی باعث پیشروی خریداران می شود. این به این دلیل است که 16 شاخص وجود دارد که موقعیت خرید را حفظ می کنند ، با نه شاخص در سمت خنثی و تنها یک در سمت خرید.

اسیلاتورها نتایج تقریبا مشابهی را نشان می دهند، زیرا هشت اندیکاتور در سطح خنثی وجود دارد که یک اندیکاتور در سطح فروش و دو نشانگر در سطح خرید باقی می ماند. از سوی دیگر، میانگین متحرک به نفع گاوها است زیرا 14 اندیکاتور در موقعیت خرید، غیر در موقعیت فروش و تنها یک شاخص در موقعیت خنثی قرار دارند.

نتیجه تجزیه و تحلیل قیمت Kusama

می توان استنباط کرد که جزر و مد به سمت جهت صعودی حرکت می کند، همانطور که از تحلیل قیمت داده شده کوساما مشهود است. گاوها از چند روز گذشته به سرعت پیشرفت کرده اند. روند صعودی را می توان با افزایش قیمت کوساما تایید کرد زیرا اکنون به ارزش 396 دلار رسیده است. پشتیبانی موجود با قیمت 387 دلار کافی بوده است ، که به هموارسازی راه برای بهبود کمک کرده است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.