منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: قیمت KSM به 415 دلار افزایش می یابد که بالاترین قیمت ماهانه را نشان می دهد

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: قیمت KSM به 415 دلار افزایش می یابد که بالاترین قیمت ماهانه را نشان می دهد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تحلیل قیمت کوساما نشان دهنده برتری صعودی است.
  • پشتیبانی از KSM/USD با قیمت 402 دلار موجود است.
  • مقاومت باید در 429 دلار برآورده شود.

تحلیل قیمت کوساما نشان می‌دهد که ارز دیجیتال در حالت صعودی قرار دارد. قیمت KSM/USD امروز نیز پس از یک جهش تند دیروز که از 371 دلار به 409 دلار افزایش یافت، افزایش یافت. کوساما دیروز از مرز روانی 400 دلار عبور کرد. مقاومت بعدی برای KSM/USD 429 دلار است. در مقابل، پشتیبانی 402 دلار موجود است. جهش دیروز به KSM/USD کمک کرد تا به اوج های بالاتر ادامه دهد، که به نظر می رسد برای کل ماه گذشته نشان می دهد زیرا خط روند کلی قیمت رو به بالا است.

نمودار قیمت یک روزه KSM/USD: گاوها به سمت مقاومت 429 دلار حرکت می کنند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت کوساما نشان می دهد که قیمت امروز به سمت بالا حرکت می کند زیرا جفت KSM/USD در زمان نگارش این مقاله با قیمت 415 دلار معامله می شود. قیمت KSM/USD دیروز بالاتر از میانگین متحرک حرکت کرد و یک کراس اوور صعودی را نشان داد. KSM در 24 ساعت گذشته ارزش 14 درصدی را به دست آورده است و نسبت به هفته گذشته چهار درصد بهبود قیمت را نشان می دهد. ارزش بازار طی 24 ساعت گذشته 13.6 درصد بهبود یافته و حجم معاملات نیز 98 درصد افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: قیمت KSM به 415 دلار افزایش می یابد و بالاترین ماهانه 1 را نشان می دهد
نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD. منبع: TradingView

نوسانات جفت KSM/USD شروع به افزایش کرده است زیرا باندهای بولینگر پس از همگرایی آهسته قبل از امروز شروع به گسترش کردند. باند بالا 414 دلار است که نشان دهنده پشتیبانی از KSM است و باند پایین 333 دلار است که میانگین آن 374 دلار است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در نیمه بالایی منطقه خنثی قرار دارد و با شاخص 63 در نزدیکی منطقه بیش از حد خرید معامله می شود. اما شانس ورود آن به منطقه ای که بیش از حد خرید شده است کمتر است.

تحلیل قیمت کوساما: پیشرفت‌های اخیر و نشانه‌های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کوساما نشان می دهد که قیمت KSM نسبت به 26 ساعت گذشته در یک روند صعودی قرار دارد و هیچ مداخله نزولی در این مدت مشاهده نشده است، زیرا جریان قیمت دائماً صعودی بوده است. این به ارز دیجیتال کمک کرد تا ارزش قابل توجهی پیدا کند، زیرا قیمت آن به حدی رسید که به بالاترین سطح ماهانه رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: قیمت KSM به 415 دلار افزایش می یابد و بالاترین ماهانه 2 را نشان می دهد
نمودار قیمت 4 ساعته KSM/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته کاملاً بالاست و همچنین نشانگر نوسانات گسترش گسترده ای را نشان می دهد که باند بولینگر بالایی در علامت 412 دلار و باند پایینی در علامت 344 دلار قرار دارد و میانگین آن در علامت 378 دلار است. RSI از دیروز وارد منطقه اشباع خرید شده است و در نمودار 4 ساعته با منحنی صعودی در شاخص 73 معامله می شود که نشان دهنده فعالیت خرید بسیار زیاد در بازار KSM/USD است.

شاخص های فنی کوساما به شدت در سمت صعودی قرار دارند زیرا 15 شاخص فنی خرید دارایی های KSM را پیشنهاد می کنند و تنها دو شاخص با این ایده مخالف هستند و سیگنال های فروش را می دهند. با این حال، حدود 9 شاخص فنی خنثی هستند و به نفع هیچ یک از طرفین بازار نیستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کوساما

تحلیل قیمت کوساما نشان می‌دهد که ارز دیجیتال به شدت صعودی است و چنین روند صعودی مداومی در ماه‌های گذشته هرگز مشاهده نشده است. پس از ادامه روند صعودی برای چنین دوره‌ای از زمان، احتمالات قریب‌الوقوع برای اصلاح در ساعات آینده وجود دارد، زیرا RSI در نمودار 4 ساعته قبلاً وارد منطقه بیش‌خرید شده است و می‌تواند باعث فروش شود. در هر زمان، بنابراین تجارت محتاطانه فراتر از این نقطه توصیه می شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.