منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: خرس ها در مقابل 380 دلار با شکست روبرو می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: خرس ها در مقابل 380 دلار با شکست روبرو می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • قیمت تا 383 دلار افزایش یافته است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت کوساما روند صعودی را تایید می کند.
  • پشتیبانی هنوز در 318.3 دلار در دسترس است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت کوساما تایید می کند که قیمت طی 24 ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داده است. فشار نزولی در چند روز گذشته افزایش یافت، اما گاوها توانستند با افزایش قیمت، فرار کنند. روند صعودی از سر گرفته شده است زیرا حرکت صعودی بر تلاشهای نزولی برای سرب غلبه کرده است. قیمت امروز به دلیل بازگشت صعودی به سطح 382.72 دلار افزایش یافت.

نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD: ارزش KSM از سطح 382.7 دلار افزایش می یابد

با بازگشت شمعدان سبز به نمودار قیمت، قیمت بار دیگر بالا می رود. اگرچه ارز رمزنگاری شده در چند روز گذشته با ضرر قابل ملاحظه ای روبرو شده است ، اما اکنون قیمت دوباره در جهت صعودی حرکت می کند. قیمت KSM/USD امروز به 382.72 دلار رسیده است که لحظه ای برای خریداران است. قیمت بالاتر از میانگین متحرک (MA) و همچنین در حال حاضر 362.32 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: خرس ها با شکست 380 دلار مواجه می شوند ، زیرا گاوها با 1 مبارزه می کنند
نمودار قیمت 1 روزه KSM/USD. منبع: TradingView

منحنی SMA 20 اکنون بالاتر از منحنی SMA 50 حرکت می کند که تایید دیگری بر روند صعودی است. نوار بالا Bollinger 384.3 دلار لمس می کند در حالی که نوار پایین Bollinger در حال حاضر 318.3 دلار را لمس می کند. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز امروز تا سطح 58.51 بهبود یافته است.

تحلیل قیمت کوساما: قیمت KSM در بحبوحه افزایش مداوم به سطح 383 دلار کاهش می یابد

با توجه به تجزیه و تحلیل قیمت چهار ساعته Kusama ، قیمت در حال کاهش است. گاوها در ساعات اولیه کاملاً ثابت پیش بودند، زیرا روند صعودی در اوج خود بود. قیمت تقریباً از مقاومت فعلی 385 دلار عبور کرد ، اما خرس ها با کاهش قیمت به 382.72 دلار وارد عمل شدند. قیمت همچنان بالاتر از ارزش اندیکاتورهای میانگین متحرک است که در موقعیت 374.64 دلار در نمودار چهار ساعته قیمت وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: خرس ها با شکست 380 دلاری روبرو می شوند زیرا گاوها با 2 مبارزه می کنند
نمودار قیمت KSM/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

میانگین باندهای بولینگر پس از افزایش قیمت در هفته های گذشته تا 373.75 دلار افزایش یافته است. در همین حال ، ارزش بالای شاخص های بولینگر در حال حاضر 385.04 دلار است در حالی که ارزش پایین آنها 362.47 دلار است. به دلیل افت ناگهانی قیمت ، منحنی RSI به سطح 61.48 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کوساما: خرس ها در مقابل 380 دلار با شکست روبرو می شوند
نمودار شاخص های فنی KSM/USD. منبع: TradingView

اگر سناریوی فعلی را با وضعیت چند ماه قبل مقایسه کنیم، قیمت به سطح بالاتری رفته است. بنابراین نمودار شاخص های فنی برای KSM/USD یک اشاره مثبت به خریداران می دهد. 15 شاخص در مورد موقعیت خرید ، 9 شاخص در حالت خنثی و تنها دو شاخص در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین های متحرک یک سیگنال صعودی قوی برای روز نیز دارد. به همین دلیل است که 13 شاخص بر روی موقعیت خرید ایستاده اند ، در حالی که هر دو موقعیت فروش و خنثی هر یک دارای یک شاخص هستند. از طرف دیگر ، نوسان سازها خنثی هستند زیرا هشت نوسانگر در سطح خنثی ، دو نوسان در سطح خرید و یک نوسان در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کوساما

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته کوساما تایید می کند که حرکت صعودی در طول روز بازیابی شده است. این قیمت با دریافت یک حرکت صعودی توانسته دوباره به جایگاه 382.72 دلار بپیوندد. اگرچه قیمت قبلا کاهش یافته بود ، اما گاوها دوباره در موقعیت پیشرو قرار دارند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.