منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD قبل از تصحیح به پشتیبانی 2.80 دلار ، به طور خلاصه از 2.90 دلار عبور کرد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD قبل از تصحیح به پشتیبانی 2.80 دلار ، به طور خلاصه از 2.90 دلار عبور کرد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • کاردانو پس از افزایش 8 درصدی در بازار صعودی قرار گرفت.
  • ADA/USD در محدوده روزانه 2.81 دلار – 2.950 دلار در 24 ساعت گذشته معامله شد.
  • هیستوگرام MACD در نمودار 4 ساعته قرمز است و نشان دهنده حرکت نزولی است.

کاردانو پس از افزایش 8 درصدی در 24 ساعت گذشته ، روند صعودی را پشت سر گذاشت. بنابراین ، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو صعودی است و اکثر شاخص های فنی اصلی سیگنال های مثبت را نشان می دهند.

هدف سود گاوها در بازار ADA/USD 3.00 دلار است و این سکه در حال حاضر حرکت هفته گذشته را از سر گرفته و از مرز 2.85 دلار در آغاز آخر هفته عبور کرده است.

میانگین متحرک نمایی 20 روزه کاردانو 2 روز پیش از ارزش 2.29 دلار شروع به صعود کرد و سوگیری میان مدت قاطع نسبت به گاوها را پیشنهاد کرد.

اخبار مهم در مورد کاردانو شامل تلاش برای همسویی بنیاد با مقررات پس از مشارکت با Confirm – یک شرکت داده بلاکچین است. این مشارکت به منظور کمک به بنیاد کاردانو برای پیروی از مقررات تعیین شده توسط گروه ویژه اقدام مالی است.

نمودار قیمت ADA/USD 1 روزه: شرکت های صعودی صعودی از 2.80 دلار پشتیبانی می کنند

قیمت کاردانو در 27 و 28 آگوست شاهد یک شکست مهم در پی عقب نشینی نزولی بود که باعث شد قیمت از بالاترین سطح 2.97 دلار به کمترین قیمت هفتگی 2.47 دلار برسد.

بر اساس تجزیه و تحلیل قیمت روزانه کاردانو ، ADA/USD در نمودار 24 ساعته از 2.47 دلار جهش کرد و گاوها را به بالای 2.950 دلار رساند. به اندازه کسری از ATH کوتاه می آید.

ADA/USD در محدوده روزانه 2.81 دلار – 2.950 دلار در 24 ساعت گذشته معامله شد. فعالیت در Coin Market Cap با افت 29 درصدی حجم معاملات به 8.02 میلیارد دلار رسید. کاردانو با کل بازار 91.45 میلیارد دلار در رتبه سوم قرار دارد.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو: سیگنال های صعودی در تکنیک های 4 ساعته

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو ، ADA/USD دارای نوارهای Bollinger خود است که حد بالایی 2.856 دلار و محدوده پایینی 2.841 دلار را نشان می دهد. گروه ها در حال عقد قرارداد هستند تا نوسانات را در نمودار 4 ساعته کاهش دهند. RSI کاردانو در این مدت از 60 به شاخص فشار زمان 48 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو
منبع: TradingView

با این حال ، هیستوگرام MACD در نمودار 4 ساعته قرمز است و نشان دهنده حرکت نزولی است. اما توجه داشته باشید که نوارهای قرمز کوتاه هستند و احتمال حرکت نزولی کوتاه مدت را نشان می دهد. در همین حال ، حرکت از دقایقی پیش شروع به کاهش کرد و می توان انتظار داشت که گاوها کنترل خود را به دست آورند و قیمت را به 2.97 دلار برسانند.

نتیجه گیری تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD به کجا می رود؟

کاردانو دارای یک الگوی صعودی است که با اعلام ویژگی قراردادهای هوشمند کاردانو که در 12 سپتامبر 2021 راه اندازی می شود ظاهر شد. ویژگی قراردادهای هوشمند در کنار سایر ویژگی ها مانند ابزار مهاجرت ERC-20 که به کاربران اتریوم اجازه می دهد پروژه های خود را به بلاک چین کاردانو منتقل کنند. گاوها روی این ارتقاء شرط بندی می کنند به این امید که قیمت کاردانو را به سمت بالا هدایت کند. اطلاعات بیشتر در مورد کاردانو را در راهنمای گام به گام ما در مورد نحوه خرید کاردانو بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions