منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD در مانع قیمت 2.5 دلار گیر کرده است ، آیا گاوها 2.0 دلار دوباره آزمایش می کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD در مانع قیمت 2.5 دلار گیر کرده است ، آیا گاوها 2.0 دلار دوباره آزمایش می کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • امروزه تحلیل قیمت کاردانو صعودی است
  • نمودار 24 ساعته ADA/USD محدوده معاملات روزانه 2.44 دلار-2.63 دلار را نشان می دهد.
  • تا زمان نگارش این مقاله ، ADA/USD با قیمت 2.55 دلار معامله می شود.

امروز ، تحلیل قیمت کاردانو پس از یک صعود 5 درصدی در طول شب و عبور از مرز 2.5 دلار ، صعودی است. گاوها بار دیگر به شدت در حال پیگیری سد 2.9 دلار هستند زیرا سعی می کنند از سطح 3.0 دلار عبور کنند. ما انتظار داریم کاردانو در 24 ساعت آینده صعود کند زیرا گاوها خود را برای صعود به بالاترین سطح روزانه در 2.63 دلار آماده می کنند.

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده با سیگنال های متفاوتی معامله می شود ، به طوری که بیت کوین تقریباً با افزایش ناچیز 0.68 درصد و اتریوم تقریبا 1.67 درصد از دست رفته است. معامله گران امیدوارند با ورود به تعطیلات آخر هفته نمودارهای فنی بهبود یابد. گاوها خوش بین هستند که خریداران بیشتری وارد بازار شوند و بتوانند توازن قوا را به نفع خود پیش ببرند.

حرکت قیمت 24 ساعته کاردانو: کاهش ارزش بازار

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار 24 ساعته نشان می دهد که محدوده معاملات روزانه 2.44 دلار-2.63 دلار است. محدوده بسیار محدود نوسان کمتری را در نمودار معاملاتی نشان می دهد. گاوها در حال گرم شدن برای ارتقاء Alonzo هستند ، که قرار است در 12 سپتامبر ، تنها دو روز دیگر راه اندازی شود. حجم معاملات روزانه کاردانو پنجشنبه شب با افت 29 درصدی به 5.52 میلیارد دلار رسید. این سقوط را می توان به ساختار نزولی نسبت داد که بازار را در فاصله روزهای چهارشنبه تا پنجشنبه فرو برد. تا زمان نگارش این مقاله ، سرمایه بازار کاردانو با 80.08 میلیارد دلار معامله می شود و در مجموع سکه را در رتبه 3 قرار می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Cardano: آماده شدن برای نقض 2.60 دلار

ADA/USD در تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو تلاش می کند از سطح مقاومت 2.50 دلار خارج شود. این سکه در اوایل معاملات به طور ناگهانی به منطقه 2.63 دلار رسید و قبل از تصحیح به پایین ترین سطح در حدود 2.44 دلار رسید.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA/USD در مانع قیمت 2.5 دلار گیر کرده است ، آیا گاوها 2.0 دلار دوباره آزمایش می کنند؟  1

ADA/USD 4-hour chart by TradingView

چندین هفته است که کاردانو از پایین ترین سطح نوسان 20 جولای (1 دلار) صعودی شده است. این سکه پیش از این تقریباً 150 درصد رشد داشته است و اوج خود را در ماه سپتامبر نشان می دهد.

روز چهارشنبه ، سکه روند نزولی را تجربه کرد و به مرز 2.300 دلار رسید ، این سیگنال نشان می دهد که گاوها تا حدی خسته شده اند زیرا معامله گران سود را در حدود 2.9 دلار قرار داده اند.

تا زمان نگارش این مقاله ، ADA/USD با قیمت 2.55 دلار معامله می شود. ما انتظار داریم قیمت سکه در 24 ساعت آینده افزایش یابد و به بالاترین سطح روزانه برسد.

نتیجه تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت 24 ساعته کاردانو سیگنال های مثبتی را برای جلسات آینده نشان می دهد. به نظر می رسد گاوها برای شکست آماده شده اند ، در حالی که خرس ها برای دفاع از مانع قیمتی 2.5 دلاری خریداران را درگیر یدک کش می کنند. با این وجود ، ما انتظار داریم قیمت کاردانو در جلسه 24 ساعته همچنان افزایش یابد زیرا خریداران تلاش خود را بر روی بازآزمایی مجدد 2.8 دلار متمرکز می کنند. در حالی که منتظر تغییر مثبت قیمت ADA/USD هستید ، برخی از پست های ما در NFTs ، DeFi و Metaverse را بخوانید.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.