منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA یک شبه به سرعت به بالای 1.40 دلار می رسد ، سپس 1.50 دلار را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA یک شبه به سرعت به بالای 1.40 دلار می رسد ، سپس 1.50 دلار را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ADA دیروز زیر مقاومت 1.40 دلار تثبیت شد.
  • بولز یک شبه کاردانو را به بالای 1.40 دلار رساند.
  • ADA/USD در مرحله بعد علامت 1.50 دلار را هدف قرار می دهد.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا مقاومت قبلی 1.40 دلار یک شبه شکسته شد و بازار از آن زمان همچنان به صعود ادامه داد. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD امروز به سمت مقاومت بعدی در 1.50 دلار حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA یک شبه به سرعت به بالای 1.40 دلار می رسد ، سپس 1.50 دلار را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با افزایش قوی معامله می شود. بیت کوین ، رهبر بازار ، 7.27 درصد و اتریوم 8.54 درصد رشد کردند. VeChain (VET) با بیش از 19 درصد افزایش در بین بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: مقاومت کاردانو از 1.40 دلار عبور کرد

ADA/USD در محدوده 1.36 دلار – 1.45 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 25.8 درصد افزایش یافته است که در مجموع 2.16 میلیارد دلار است. در همین حال ، کل سرمایه بازار حدود 46.3 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه 5 را در بازار کسب می کند.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: هدف بعدی ADA 1.50 دلار است؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد افزایش قیمت کاردانو با مقاومت 1.50 دلار به عنوان هدف بعدی باشیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA یک شبه به بیش از 1.40 دلار می رسد ، سپس 1.50 دلار را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

افزایش قیمت کاردانو پس از کندی در اوایل هفته جاری ادامه دارد. از آخرین نوسان قیمت پایین در حدود 1.02 دلار ، که در 20 ژوئیه تعیین شد ، ADA/USD بیش از 40 درصد افزایش یافته و به بالاترین سطح فعلی 1.45 دلار رسیده است.

دیروز ، کاردانو زیر مقاومت 1.40 دلار تثبیت شد و نشان داد که بازار در بلاتکلیفی است. با این حال ، از آنجایی که گاوها ADA/USD را از مقاومت 1.40 دلاری در یک شب عبور دادند ، می توان انتظار داشت امروز دیروز صعود بیشتری داشته باشیم.

به طور کلی ، این پیشرفت قیمت نشان می دهد که باید شاهد باشیم که قیمت کاردانو در آینده به مقاومت 1.50 دلار برسد. از آنجا ، ADA احتمالاً دوباره حرکت کرده و پایین ترین سطح دیگر را تعیین می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو تا 24 ساعت آینده صعودی است زیرا گاوها پس از شکستن مقاومت در برابر $ 140 ، به افزایش ADA ادامه دادند. بنابراین ، ما انتظار داریم روند صعودی بیشتری در آخر هفته رخ دهد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، مقالات ما را درباره سرمایه گذاری در بیت کوین PayPal ، بیت کوین مورد اعتماد و همچنین Dogecoin به عنوان یک سرمایه گذاری خوب بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.