منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA نتوانست قیمت 1.40 دلار قبلی را بشکند ، بازار معکوس شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA نتوانست قیمت 1.40 دلار قبلی را بشکند ، بازار معکوس شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ADA دیروز بار دیگر تجمع کرد.
  • پایین ترین قیمت در یک شبه به قیمت 1.30 دلار تعیین شد.
  • کاردانو احتمالاً این هفته معکوس شدن را آغاز می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که روند نزولی طی روزهای آینده ادامه خواهد داشت زیرا دیروز نمی توان قیمت بالاتری را تعیین کرد. بنابراین ، ما فرض می کنیم که گاوها در نهایت خسته شده اند و ADA/USD آماده است تا دوباره پایین بیاید.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA نتوانست قیمت 1.40 دلار قبلی را بشکند ، بازار معکوس شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار کلی ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش منفی روبرو شده است. بیت کوین با افت 5.79 درصدی در بین بدترین عملکردها قرار دارد ، در حالی که اتریوم با افت 0.89 درصدی نسبتاً آرام باقی ماند.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو هم پایین و هم پایین پایین را تعیین می کند

ADA/USD در محدوده 1.30 دلار – 1.38 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 11.84 درصد افزایش یافته و در مجموع 1.737 میلیارد دلار است. در همین حال ، ارزش کل بازار حدود 42.5 میلیارد دلار معامله می شود و ارز رمزنگاری شده را در رتبه 5 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA برای برگشت آماده شده است؟

در نمودار 4 ساعته ، می بینیم که قیمت کاردانو از بالاترین سطح قبلی شکست خورده و نشان می دهد گاوها حرکت خود را از دست داده اند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA نتوانست قیمت 1.40 دلار قبلی را بشکند ، بازار معکوس شده است؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو در هفته گذشته با افزایش بیش از 35 درصدی از 1.02 دلار پایین ترین قیمت در هفته گذشته ، افزایش چشمگیری داشته است. طی روزهای بعد ، ADA/USD به مقاومت 1.40 دلار رسید ، جایی که صعود بیشتر رد شد.

آنچه پس از آن اتفاق افتاد ، تجمیع چند روزه جانبی در حدود 1.30 دلار و تلاش دیگری برای حرکت بیشتر دیروز بود. قیمت کاردانو نمی تواند به بالاترین قیمت قبلی 1.40 دلار برسد ، که نشان می دهد گاوها طی روزهای گذشته خسته شده اند.

در طول شب ، شاهد بودیم که ADA/USD مجدداً علامت 1.30 دلار را به عنوان پشتوانه ، با کمی پایین تر ، دوباره آزمایش کرد. بنابراین ، کاردانو در حال حاضر در محدوده فزاینده ای معامله می شود ، که ممکن است در اواخر این هفته باعث کاهش قیمت شود ، زیرا خرس ها در نهایت می خواهند بخشی از سود هفته گذشته خود را به دست آورند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو برای روزهای آتی نزولی است زیرا گاوها پس از صعود قوی هفته گذشته خسته شده اند و نمی توان دیروز به بالاترین سطح خود رسید. بنابراین ، ما انتظار داریم که ADA/USD اواخر این هفته معکوس شود و به دنبال آزمایش پایین ترین سطح خود باشیم.

در حالی که منتظر معکوس شدن کاردانو هستید ، راهنمای ما در مورد Satoshi Nakamoto ، مزایای DeFi و همچنین هزینه های بیت کوین را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.