منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.80 دلار می رسد ، 3 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.80 دلار می رسد ، 3 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است.
  • صعود ADA/USD یک شبه ادامه داشت.
  • ADA در حال حاضر حدود 2.80 دلار معامله می شود.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز پس از تثبیت دوباره شروع به صعود کرد و شاهد افزایش دیگری در یک شب بود. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD در هفته جاری به روند صعودی خود ادامه دهد و در آینده 3 دلار را بشکند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.80 دلار می رسد ، 3 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته در وضعیت سبز قرار گرفت. رهبران بازار ، بیت کوین و اتریوم ، هر دو 1.6 درصد رشد کرده اند ، در حالی که کاردانو (ADA) با افزایش تقریبا 7 درصدی یکی از بهترین عملکردها در بین آلت کوین های اصلی است.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو 15 درصد دیگر را افزایش داد

ADA/USD در محدوده 2.53 دلار – 2.85 دلار معامله شد که نشان دهنده بی ثباتی قابل توجه در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات در کل 8.1 میلیارد دلار است که 55.7 درصد نسبت به دیروز افزایش یافته است ، در حالی که کل ارزش بازار حدود 90.4 میلیارد دلار معامله می شود و درنتیجه رتبه سوم بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA علامت 3 دلار بعدی را هدف قرار می دهد

در نمودار 4 ساعته ، قیمت کاردانو به سرعت در حال افزایش است و هدف بعدی 3 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.80 دلار می رسد ، 3 دلار بعدی را هدف قرار می دهد؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

پس از آنکه نرخ بی سابقه نوسان بالای مرز 1 دلار در 20 جولای تعیین شد ، قیمت کاردانو طی ماه گذشته به پیشرفت خود ادامه داد. از آن زمان به بعد ADA/USD بیش از 170 درصد به بالاترین سطح فعلی 2.84 دلار رسیده است.

هفته گذشته ، شاهد شکست قیمت کاردانو از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 2.47 دلار بودیم. پس از کمی تثبیت ، روند صعودی ادامه یافت و گاوها هنوز سرعت خود را از دست ندادند.

به طور کلی ، این اقدام قیمت نشان می دهد که این هفته صعودهای بیشتری در پی خواهد بود. هدف بعدی برای تماشا در نقطه 3 دلار قرار دارد و احتمالاً در روزهای آینده به آن می رسیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا گاوها پس از تثبیت دیروز همچنان به بالاترین سطح خود در تاریخ می رسند. بنابراین ، ما امروز انتظار داریم پیشرفت بیشتری برای ADA/USD داشته باشیم و هدف بعدی 3 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر کاردانو هستید ، مقالات ما را در مورد مبادلات غیر متمرکز ، آینده بیت کوین و بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.