منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.65 دلار افزایش می یابد ، نزولی بیشتر را رد می کند

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.65 دلار افزایش می یابد ، نزولی بیشتر را رد می کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است.
  • ADA/USD دیروز به 2.65 دلار حمایت جزئی قبلی رسید.
  • کاردانو یک شبه ادغام شد.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا بازار دیروز پایین ترین سطح خود را در 2.65 دلار ثبت کرد و یک شبه بالاتر از سطح حمایت قرار گرفت. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD امروز شاهد صعود بیشتری باشد و در نهایت از مرز 3 دلار بعدی عبور کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.65 دلار افزایش می یابد ، نزولی بیشتر 1 را رد می کند
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت روبرو شد. بیت کوین 2.67 درصد و اتریوم 4.67 درصد کاهش یافته است. کاردانو به طور متوسط ​​4.55 درصد کاهش داشته است.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو با 2.65 دلار پشتیبانی می شود

ADA/USD در محدوده 2.60 دلار – 2.92 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان خوب در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 3.59 درصد افزایش یافته و بالغ بر 8.98 میلیارد دلار است. در همین حال ، سرمایه کل بازار حدود 88.7 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA دوباره شروع به افزایش می کند

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت کاردانو را برای رسیدن به یک رالی دیگر در اواخر امروز به پایین ترین حد خود برسیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 2.65 دلار افزایش می یابد ، نزولی بیشتر را رد می کند
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

افزایش قیمت کاردانو در هفته گذشته همچنان افزایش یافته است. ADA/USD از آخرین پایین ترین نوسان عمده 1.02 دلار ، که در 20 ژوئیه تنظیم شد ، 190 درصد افزایش یافت و بالاترین نوسانات قبلی در طول مسیر شکسته شد.

با این حال ، پس از صعود نزدیک به 3 دلار در روز دوشنبه ، گاوها حرکت خود را از دست دادند. پس از آن ، یک اصلاح سریع در حدود 10 درصد با پشتیبانی در حدود 2.65 دلار یافت شد.

در طول شب ، قیمت کاردانو تثبیت شد و به پایین ترین سطح خود رسید. این پیشرفت قیمت باید بعداً به افزایش دیگری منجر شود و گاوها احتمالاً در مرحله بعدی 3 دلار را شکستند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است چراکه بازار دوباره رشد کرد و دیروز به پایین ترین سطح خود در بالای 2.65 دلار رسید. بنابراین ، ما فرض می کنیم که ADA/USD امروز برای افزایش مجدد آماده است و احتمال دارد علامت 3 دلار بعدی شکسته شود.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، مقالات ما را در مورد Bitcoin بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.