منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 0.3358 دلار کاهش می یابد، حرکت نزولی ادامه می یابد؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به 0.3358 دلار کاهش می یابد، حرکت نزولی ادامه می یابد؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت Cardano در این روز نزولی است، زیرا خرس‌ها موفق شده‌اند پس از یک حرکت صعودی خفیف قیمت، راهی برای مقابله با آن ایجاد کنند. حرکت نزولی به اندازه کافی قابل توجه بوده است که سطوح قیمت را به ارزش 0.3358 دلار کاهش می دهد.

چند ساعت گذشته برای خرس‌ها بسیار موفقیت‌آمیز بوده است، زیرا روند نزولی بسیار زیاد است و نتایج منفی بر ارزش کلی ارز دیجیتال وارد می‌کند. با این حال، همانطور که از نمودارهای قیمت مشاهده می شود، جدیدترین پیشرفت به نفع خرس ها است. پشتیبانی بعدی برای تابع قیمت ADA/USD با قیمت 0.3338 دلار موجود است، جایی که معامله‌گران می‌توانند در صورت تداوم حمایت، به افزایش قیمت امیدوار باشند.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: قیمت Cardano با مقاومت 0.3552 دلار روبرو است

تحلیل روزانه قیمت Cardano روند نزولی را برای بازار پیش‌بینی می‌کند، زیرا فشار فروش قوی در طول روز مشاهده شد. منحنی قیمت به دلیل ادامه موج نزولی شیب نزولی را نشان می دهد. کندل های قرمز برتری نزولی را نشان می دهند و قیمت در 24 ساعت گذشته به 0.3358 دلار کاهش یافت. اگرچه گاوها زودتر بازار را کنترل کردند، اما روند فعلی نسبتا نزولی است. قیمت همچنان بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 0.360 دلار است.

تصویر 300
قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

انتظار می رود در صورت از سرگیری روند فعلی در آینده، خط روند کوتاه مدت به صورت نزولی حرکت کند. حد بالایی شاخص باندهای بولینگر در نقطه 0.3603 دلار است، در حالی که حد پایین تر در لبه 0.3400 دلار ایستاده است. به دلیل آخرین افت قیمت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) به 28.29 کاهش یافته است.

تحلیل قیمت کاردانو: موج نزولی با کاهش بیشتر قیمت به 0.3358 دلار ادامه دارد

تحلیل قیمت کاردانو نشان می‌دهد که خرس‌ها مجدداً موقعیت پیشرو در نمودار قیمت ساعتی را اشغال می‌کنند، زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته حرکت نزولی را دنبال کرد. اگرچه در چند ساعت گذشته تغییرات مداومی در روند قیمت ها وجود داشته است، خرس ها در حال حاضر برنده بازی هستند. ارزش سکه به 0.3358 دلار کاهش یافته است زیرا خرس ها بازگشت موفقی داشته اند. با این حال، مقدار میانگین متحرک در ارتفاع بسیار بیشتری قرار دارد، یعنی 11.178 دلار.

تصویر 299
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD منبع: TradingView

تقاطع بین منحنی SMA 50 و منحنی SMA 20 نیز در حال وقوع است که روند نزولی را بیشتر تایید می کند. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر موقعیت 0.3520 دلار را اشغال کرده است، در حالی که باند پایین آن در موقعیت 0.3326 دلار قرار دارد. در نهایت، منحنی RSI در جهت نزولی حرکت می کند زیرا امتیاز به 29.49 کاهش یافته است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل های قیمت کاردانو 1 روزه و 4 ساعته تایید می کند که آخرین روند نزولی بوده است که منجر به کاهش قیمت شده است. قیمت تا 0.3358 دلار کاهش یافته است که در مقایسه با موقعیت آن در آخرین جلسه معاملاتی، ارزش بسیار پایینی است. با این حال، سطح حمایت 0.3338 دلار قوی به نظر می رسد و احتمال کمی وجود دارد که قیمت از سطح حمایت کمتر شود.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.