منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به زیر 0.3900 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از علامت 0.3800 دلار دفاع کنند؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به زیر 0.3900 دلار سقوط می کند، آیا گاوها می توانند از علامت 0.3800 دلار دفاع کنند؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • تجزیه و تحلیل قیمت Cardano حاکی از حرکت نزولی به 0.3800 دلار است
  • نزدیکترین سطح پشتیبانی 0.3800 دلار است
  • ADA با مقاومت بالای 0.400 دلار مواجه است

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می‌دهد که با افزایش فروش در نمودارهای کوتاه‌مدت، قیمت ADA، علامت 0.3900 دلار را شکسته است.

بازار گسترده‌تر ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته یک جو نزولی را در بازار مشاهده کرد زیرا اکثر ارزهای دیجیتال بزرگ تغییرات قیمتی منفی را ثبت کردند. بازیکنان اصلی شامل NEAR و DOGE به ترتیب 6.14 و 5.43 درصد کاهش را ثبت کردند.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: ADA به زیر 0.3900 دلار سقوط می کند

تصویر 81
شاخص های فنی برای ADA/USDT توسط Tradingview

MACD در حال حاضر نزولی است، همانطور که در رنگ قرمز هیستوگرام بیان می شود. علاوه بر این، اندیکاتور حرکت نزولی ثابتی را که در عمق ثابت اندیکاتور بیان می‌شود، نشان می‌دهد. علاوه بر این، سایه تیره تر این اندیکاتور نشان دهنده افزایش فعالیت نزولی با نزدیک شدن قیمت به مرز 0.3800 دلار است.

EMAها در حال حاضر بالاتر از موقعیت متوسط ​​معامله می شوند زیرا حرکت خالص قیمت در ده روز گذشته مثبت است. در حال حاضر، EMAها در فاصله‌ای از یکدیگر معامله می‌شوند و در زمان انتشار، حرکت قوی‌ای را نشان می‌دهند. از سوی دیگر، EMAهای واگرا حاکی از یک حرکت صعودی به سرعت در حال افزایش است.

RSI در ده روز گذشته در منطقه خنثی معامله می شود زیرا دارایی در طول بازه زمانی نوسانات متوسطی را مشاهده کرده است. در زمان انتشار، این اندیکاتور زیر خط میانگین در سطح واحد 41.35 معامله می‌شود، زیرا قیمت نشان‌دهنده حرکت نزولی کم با شیب ملایم است که نشان‌دهنده فعالیت خالص فروش پایین در سطح قیمت فعلی است.

باندهای بولینگر در حال حاضر باریک هستند زیرا عملکرد قیمت نوسانات پایینی را در نمودارهای کوتاه مدت مشاهده کرد. با این حال، فعالیت نزولی شدید در نزدیکی خط پایانی اندیکاتور نشان دهنده افزایش نوسانات در طول بازه زمانی است. خط پایین این اندیکاتور در علامت 0.3920 دلار پشتیبانی می کند در حالی که خط پایین سطح مقاومت را در علامت 0.4087 دلار نشان می دهد.

تجزیه و تحلیل فنی برای ADA/USDT

به طور کلی، تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano سیگنال فروش را صادر می کند، با 11 شاخص فنی از 26 شاخص اصلی که از خرس ها پشتیبانی می کنند. از سوی دیگر، پنج شاخص از خرس‌ها حمایت می‌کنند که در ساعات اخیر حضور صعودی پایینی از خود نشان می‌دهند. در همان زمان، ده اندیکاتور روی حصار می نشینند و از هیچ یک از طرفین بازار حمایت نمی کنند.

تحلیل 24 ساعته قیمت Cardano این احساس را ندارد و در عوض یک سیگنال فروش با 10 اندیکاتور نشان می دهد که حرکت نزولی را در مقابل هفت نشانگر حرکت رو به بالا را نشان می دهد. تجزیه و تحلیل نشان می دهد که تسلط صعودی قوی در نمودارهای میان مدت با تداوم مقاومت نزولی پایین وجود دارد. در همین حال، ده اندیکاتور باقی مانده خنثی می مانند و هیچ سیگنالی در زمان پرس صادر نمی کنند.

از تحلیل قیمت کاردانو چه انتظاری باید داشت؟

تصویر 82
نمودار قیمت 4 ساعته توسط Tradingview

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که بازار کاردانو از یک رالی صعودی قوی برخوردار است زیرا قیمت از 0.2700 دلار به 0.4000 دلار فعلی در 30 روز گذشته افزایش یافت. در حال حاضر، قیمت در سطح 0.4000 دلار مقاومت قوی پیدا می کند، اما حرکت صعودی فزاینده ممکن است حمایت بالاتر از سطح را ایجاد کند.

معامله گران باید انتظار داشته باشند که ADA تا مرز 0.3800 دلار سقوط کند زیرا شرایط فنی کوتاه مدت نزولی تر می شود. از سوی دیگر، حرکت نزولی بیشتر بعید است زیرا تکنیک های میان مدت هنوز صعودی هستند. علاوه بر این، سطوح پشتیبانی کلیدی در 0.3800 دلار و 0.3600 دلار قرار دارند.