منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به بالاترین حد خود در 2.47 دلار رسیده است ، برای افزایش بیشتر؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به بالاترین حد خود در 2.47 دلار رسیده است ، برای افزایش بیشتر؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است.
  • ADA/USD بامداد امروز صبح به بالاترین سطح قبلی خود در 2.47 دلار رسید.
  • ADA برای افزایش بیشتر امروز تنظیم شده است.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا بازار یک شبه شاهد افزایش سریع قیمت بود و بالاترین سطح قبلی در 2.47 دلار شکسته شد. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD همچنان به پیشرفت خود ادامه دهد و در آینده به مرز 3 دلار برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به بالاترین حد خود در 2.47 دلار رسیده است ، برای افزایش بیشتر؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله می شود و رهبر بازار ، بیت کوین ، تقریبا 6 درصد افزایش می یابد. در همین حال ، کاردانو با افزایش 18.73 درصدی بهترین عملکرد را در بین آلت کوین های اصلی دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به بالاترین سطح قبلی خود 2.47 دلار رسید

ADA/USD در محدوده 2.05 دلار – 2.55 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان قوی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 90.93 درصد افزایش یافته و به 9.74 میلیارد دلار رسیده است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 80.46 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA به نظر می رسد بیشتر حرکت کند؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم قیمت کاردانو را از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 2.47 دلار عبور دهیم و امروز همچنان بالاتر برویم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به بالاترین حد خود در 2.47 دلار رسیده است ، برای افزایش بیشتر؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته های گذشته افزایش چشمگیری داشته است. پس از اینکه پایین ترین سطح قابل توجه نوسان در حدود 1.02 دلار در 20 جولای تعیین شد ، ADA/USD به سرعت پیش رفت و در اوایل این ماه از بالاترین نوسان قبلی 1.50 دلار و 1.60 دلار عبور کرد.

افزایش قیمت بیشتر از آنجا دنبال شد و ADA به مجموع بیش از 120 درصد رسید تا بالاترین نوسان قبلی 2.25 دلار. در اطراف مقاومت ، خرس ها چندین روز فعالیت قیمت کاردانو را در دست گرفتند چرا که یک تقویت قوی تا مرز 1.90 دلار مشاهده شد.

در 18 آگوست ، هرگونه نزولی دیگر رد شد و ADA/USD دوباره شروع به افزایش کرد. طی روزهای گذشته ، ADA 30 درصد دیگر افزایش یافت و سرانجام از بالاترین سطح قبلی خود یعنی 2.47 دلار عبور کرد.

به طور کلی ، این اقدام قیمت کاردانو نشان می دهد که روند صعودی بسیار بیشتری در روزهای بعد وجود دارد زیرا بازار همچنان به سمت ارتفاعات جدید حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو امروز صعودی است چرا که پس از صعود قوی یک شبه به بالاترین سطح تاریخ خود رسید. بنابراین ، ما انتظار داریم که ADA/USD امروز افزایش یابد و به بالاترین سطح خود برسد.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.