منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی پایین ترین سطح خود را در 2.80 دلار تعیین می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی پایین ترین سطح خود را در 2.80 دلار تعیین می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است.
  • ADA/USD در 24 ساعت گذشته به حرکت مجدد خود ادامه داد.
  • ADA پشتیبانی 2.80 دلار پیدا کرد.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا بازار طی 24 ساعت گذشته دوباره رشد کرده و به پایین ترین سطح خود یعنی 2.80 دلار رسیده است. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD امروز افزایش یابد و تلاش کند تا از مقاومت 3 دلاری عقب نشینی کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی پایین ترین سطح خود را در 2.80 دلار تعیین می کند.  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با نتایج متفاوتی معامله شد. بیت کوین ، رهبر بازار 0.2 درصد ، و اتریوم 0.17 درصد کاهش یافته است. در همین حال ، Cardano (ADA) با از دست دادن 3.74 درصد در بین بدترین عملکردها قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو به 2.80 دلار رسید

ADA/USD در محدوده 2.81 دلار – 2.95 دلار معامله می شود که نشان دهنده نوسان متوسطی در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 2.05 درصد افزایش یافته و بالغ بر 4.68 میلیارد دلار است ، در حالی که کل ارزش بازار حدود 91.7 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه سوم قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA آماده معکوس است؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت کاردانو را می بینیم که به پشتیبانی 2.80 دلار احترام می گذارد ، که احتمالاً منجر به معکوس شدن امروز می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA پایین ترین سطح خود را در 2.80 دلار تعیین کرده است؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته های گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. پس از یافتن حمایت در حدود 1 دلار در 20 جولای ، ADA/USD با بیش از 200 درصد افزایش به بالاترین سطح فعلی 3.10 دلار رسید.

کاردانو پس از پشت سر گذاشتن رکورد قبلی 3 دلار ، شتاب لازم برای ادامه بسیار بالاتر را نداشت و پس از آن معکوس مقاومت 3.1 دلاری به دنبال داشت. در 24 ساعت گذشته ، کاردانو به مرز 2.80 دلار رسید ، جایی که پشتیبانی پیدا شد.

از آن زمان ، ADA/USD با ایجاد یک پایین ترین سطح جدید ، به سمت دیگری حرکت کرد. مگر اینکه قیمت کاردانو به زیر حمایت برسد ، انتظار داریم که در 24 ساعت آینده معکوس انجام شود و کاردانو تلاش دیگری را برای رسیدن به بالاترین سطح در اوایل هفته آینده انجام دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است زیرا بازار پس از بهبود در 24 ساعت گذشته در سطح 2.80 دلار حمایت شده است. بنابراین ، ما انتظار داریم که پایین ترین سطح جدید تعیین شده باشد و کاردانو آماده آزمایش بیشتر است.

در حالی که منتظر حرکت کاردانو هستید ، مقالات ما را در مورد بیت کوین بسته بندی شده ، مبادلات غیر متمرکز و همچنین بازار NFT بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.