منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی بالای 2 دلار تثبیت می شود ، امروز برای تجمع آماده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی بالای 2 دلار تثبیت می شود ، امروز برای تجمع آماده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت کاردانو برای امروز صعودی است.
  • ADA/USD یک شبه به تثبیت بیشتر از مرز 2 دلار ادامه داد.
  • هدف ADA بعدی 2.4 دلار است.

تحلیل قیمت کاردانو برای امروز به عنوان پایه ای قوی برای افزایش قیمت از مرز 2 دلار صعودی است. بنابراین ، ما انتظار داریم که ADA/USD دوباره معکوس شود و در روند کلی روند صعودی خود را ادامه دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA به آرامی بالای 2 دلار تثبیت می شود ، امروز برای تجمع آماده می شود؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته به کمترین حد خود رسید. قیمت بیت کوین 179 درصد و اتریوم 2.5 درصد کاهش یافته است. سولانا (SOL) با افزایش تقریباً 19 درصدی در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: پشتیبانی کاردانو هنوز بالای 2 دلار است

ADA/USD در محدوده 2.03 دلار – 2.18 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 25.3 درصد کاهش یافته و بالغ بر 3.99 میلیارد دلار است ، در حالی که ارزش کل بازار حدود 67 میلیارد دلار معامله می شود و این ارز رمزنگاری شده در مجموع در رتبه چهارم قرار دارد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: برای یک رالی دیگر آماده می شوید؟

در نمودار 4 ساعته ، ما می توانیم قیمت کاردانو را که یکبار دیگر حمایت 2 دلاری را رعایت می کند ، مشاهده کنیم که نشان می دهد بازار در 24 ساعت آینده به صعود ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA هنوز بالای 2 دلار تثبیت شده است ، امروز برای تجمع آماده می شود؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو در ماه گذشته پس از آنکه نوسان عمده ای در بالای 1 دلار ایجاد شد ، تقریبا 120 درصد افزایش یافته است. دو صعود قبلی با قیمت 1.50 دلار و 1.90 دلار طی هفته های گذشته شکسته شد که نشان می دهد ساختار بازار دوباره صعودی شده است.

ADA/USD به حرکت خود ادامه می دهد تا جایی که در پایان هفته به 2.25 دلار رسید. کاردانو در روز یکشنبه به بالاترین سطح خود نرسید و شروع به عقب نشینی کرد. علامت 2 دلار پشتیبانی می کند و بازار از آنجا شروع به تثبیت می کند.

در طول شب ، قیمت کاردانو مجدداً با حرکت ثابت به سمت نقطه 2 دلار حرکت کرد. از هرگونه نزول مجدد مجدداً جلوگیری شد ، نشان می دهد که ADA/USD به احتمال زیاد پایین ترین سطح خود را ثبت کرده است و احتمالا صعود بیشتر اواخر این هفته مشاهده خواهد شد. نزدیکترین مقاومت برای مراقبت پس از شروع مجدد ADA در حدود 2.4 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو تا 24 ساعت آینده صعودی است زیرا نزولی بیشتر یکبار دیگر در طول شبانه روز بالای 2 دلار رد شد. بنابراین ، ADA/USD به احتمال زیاد پایین ترین سطح خود را تعیین کرده است و می توان انتظار داشت صعود بیشتری در اواخر این هفته انجام شود و هدف بعدی 2.4 دلار است.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.