منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA با افزایش حرکت مثبت در 0.3177 دلار به سمت بالا حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA با افزایش حرکت مثبت در 0.3177 دلار به سمت بالا حرکت می کند.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که قیمت ADA/USD در حال حاضر صعودی است زیرا به 0.3177 دلار رسیده است. قیمت ADA نیز در محدوده 0.3104 دلار معامله می شود که نشان دهنده سطح حمایت کلیدی برای سکه است. حرکت صعودی احتمالا ادامه خواهد داشت، زیرا سکه احساسات مثبت سرمایه گذاران و شرایط مطلوب بازار را به دست می آورد. روز قبل روند نزولی افزایش یافت اما با حرکت قیمت به بالاتر از این سطح نشان می دهد که حرکت نزولی فروکش کرده است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ADA پس از افزایش 1.06 درصدی به 0.3177 دلار بازگشت.

نمودار روزانه تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته در یک روند صعودی قوی بوده است زیرا به نظر می رسد به حرکت صعودی خود ادامه دهد. پس از یافتن پشتیبانی در 0.3104 دلار، قیمت Cardano کنترل را در دست گرفت و قیمت ها را به 0.3177 دلار رساند و در 24 ساعت گذشته 1.06 درصد افزایش یافت.

تصویر 6
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور RSI در حال حاضر بالاتر از سطح 60 است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت لایت کوین را در دست دارند. با این حال، اندیکاتور MACD نزدیک به عبور از قلمرو نزولی است، که می تواند قیمت لایت کوین را در کوتاه مدت تحت فشار فروش قرار دهد. میانگین متحرک ساده 50 روزه و 200 روزه به سمت پایین شیب دارند که نشان می دهد مسیر کمترین مقاومت به سمت نزول است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نمودار قیمت 4 ساعته: ADA سطح مقاومت 0.3206 دلار را هدف قرار داده است

نمودار 4 ساعته برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت کاردانو در 4 ساعت گذشته روند صعودی داشته است زیرا به نظر می رسد بر اساس حرکت صعودی خود ایجاد کند. پس از شکستن در 0.3104 دلار، قیمت Cardano کنترل را به دست گرفته است و احتمالاً به صعود خود ادامه خواهد داد زیرا سطح مقاومت اصلی 0.3206 دلار را هدف قرار داده است.

تصویر 11
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد. اندیکاتور MACD در حال حرکت بالاتر است که نشان می دهد گاوها کنترل قیمت کاردانو را در دست دارند. میانگین متحرک ساده 50 روزه به عنوان یک سطح حمایت عمل می کند و میانگین متحرک ساده 200 روزه به سمت پایین شیب دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که گاوها کنترل بازار را در دست دارند، زیرا بازار در حال آماده شدن برای حرکت بالاتر با در دست گرفتن کنترل بازار است. بیشتر نشانه‌های فنی به نفع گاوها هستند، زیرا انتظار می‌رود در کوتاه‌مدت یک شکست صعودی رخ دهد. نمودارهای روزانه و ساعتی نشان دهنده یک شکست صعودی است که احتمالا در کوتاه مدت اتفاق می افتد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.