منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA بالاترین قیمت قبلی را 1.38 دلار امتحان کرد ، این هفته برای برگشت آهسته پیش بینی شده است؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA بالاترین قیمت قبلی را 1.38 دلار امتحان کرد ، این هفته برای برگشت آهسته پیش بینی شده است؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ADA دیروز جهش دیگری را تجربه کرد.
  • صعود بیشتر یک شبه در حدود 1.38 دلار رد شد.
  • ADA/USD قرار است به پایین ترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که روند صعودی در 24 ساعت آینده ادامه خواهد داشت چرا که یک صعود کمی پایین تر از آن در حدود 1.38 دلار در یک شبه تعیین شد و بازار بار دیگر شروع به حرکت نزولی کرد. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD امروز کاهش بیشتری داشته باشد و سعی کنیم به پایین ترین حد خود برسیم.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA بالاترین قیمت قبلی را 1.38 دلار امتحان کرد ، این هفته برای برگشت آهسته پیش بینی شده است؟  1
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با شتاب بی سابقه ای معامله شد ، زیرا خرس ها یک شبه بازار را در اختیار گرفتند. بیت کوین 2.29 درصد و اتریوم 0.56 درصد از دست داده است. کاردانو (ADA) با افزایش 1.5 درصدی در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو بالاترین سطح قبلی را مجددا آزمایش می کند

ADA/USD در محدوده 1.28 دلار – 1.38 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خفیف طی 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 52 درصد افزایش یافته و بالغ بر 2.09 میلیارد دلار است. مجموع سرمایه بازار حدود 42.7 میلیارد دلار است که رمزارزها را در رتبه پنجم کل قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: آیا ADA آماده کاهش مجدد می شود؟

در نمودار 4 ساعته ، می توانیم شاهد کاهش مجدد قیمت کاردانو باشیم ، که باید بعداً به پایین ترین سطح برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA 1.38 دلار بالاترین قیمت قبلی را آزمایش می کند ، این هفته برای معکوس تعیین شده است؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته های گذشته پس از آنکه قیمت اندکی بالاتر در حدود 1.02 دلار تعیین شد ، با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. از آنجا ، ADA/USD شروع به صعود کرد تا این که افزایش شدید قیمت آن به 1.40 دلار رسید.

از آنجا ADA به مدت چند روز دوباره حرکت کرد و تثبیت شد. هرگونه صعود بیشتر در آخر هفته با عدم دستیابی به علامت 1.40 دلار آزمایش شد. بالاترین سطح کمی پایین تر در حدود 1.38 دلار تعیین شد ، در حالی که تست اصلاحیه زیر پایین ترین سطح آن 1.26 دلار بود.

دیروز ، گاوها شتاب خود را برای جهش بیشتر جمع آوری کردند و شکست دیگری در صعود بیشتر به ثبت رسید. بنابراین ، می توان فرض کرد که حرکت قیمت کاردانو در حال حاضر دوباره نزولی شده است و می توان انتظار داشت که نزولی بیشتر در اواخر این هفته رخ دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در روزهای آینده نزولی است چرا که یک شبه کمی پایین تر از آن تعیین شد و قیمت بازار از آنجا معکوس شد. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD از پایین ترین سطح فعلی 1.26 دلار عبور کند و در اواخر این هفته نزولی بیشتری را شاهد باشیم.

در حالی که منتظر کاهش کاردانو هستید ، مقالات ما در مورد Satoshi Nakamoto ، مزایای DeFi و همچنین هزینه های بیت کوین را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.