منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA از 1.90 دلار افزایش می یابد ، اما نزولی تر است که امروز بعداً مشاهده می شود؟

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA از 1.90 دلار افزایش می یابد ، اما نزولی تر است که امروز بعداً مشاهده می شود؟

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • ADA دیروز به 1.90 دلار افزایش یافت.
  • صعود بیشتر یک شبه به دست نمی آید.
  • کاردانو قرار است امروز دوباره حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در 24 ساعت آینده نزولی است زیرا گاوها پس از بیش از 25 صعود در اوایل این هفته حرکت خود را از دست داده اند. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD برخی از سودها را مجدداً مورد بررسی قرار دهد و سعی کند اواخر این هفته به پایین ترین سطح خود برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA از 1.90 دلار افزایش می یابد ، اما نزولی تر است که بعداً مشاهده می شود؟  2
نقشه گرمای ارز رمزنگاری شده منبع: Coin360

بازار ارزهای رمزنگاری شده در 24 ساعت گذشته با کاهش قیمت روبرو شده است. بیت کوین 2.4 درصد کاهش یافته و اتریوم 2.8 درصد کاهش یافته است. Ripple (XRP) با افزایش تقریبا 12 درصدی در میان بهترین بازیگران قرار دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته: کاردانو از 1.90 دلار شروع به حرکت مجدد می کند

ADA/USD در محدوده 1.73 دلار – 1.89 دلار معامله شد که نشان دهنده نوسان خوب در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 39.7 میلیارد دلار و 6.55 میلیارد دلار افزایش یافته است ، در حالی که سرمایه کل بازار حدود 57.8 میلیارد دلار معامله می شود و در نتیجه رتبه 5 در بازار را به خود اختصاص می دهد.

نمودار 4 ساعته ADA/USD: ADA برای اصلاح تنظیم شده است؟

در نمودار 4 ساعته ، قیمت کاردانو را می بینیم که پس از شکست در حرکت یک شبه شروع به حرکت مجدد می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: ADA از 1.90 دلار افزایش می یابد ، اما نزولی تر است که امروز بعداً مشاهده می شود؟
نمودار 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

قیمت کاردانو طی هفته های گذشته با یک حرکت صعودی قوی معامله شد. ADA/USD پس از تعیین پایین ترین سطح در حدود 1.02 دلار ، به سرعت شروع به پیشروی کرد تا اینکه دیروز به بالاترین سطح اصلی 1.90 دلار رسید.

طی دو روز گذشته ، کاردانو بسیار سریع پیشرفت کرد ، که باید در روزهای آینده با یک اصلاح قوی مواجه شود. بالاترین قیمت قبلی 1.90 دلار باید مقاومت کافی برای معکوس کردن بازار و ایجاد یک تقویت قوی را ارائه دهد.

بنابراین ، ما انتظار داریم که ADA/USD بخشی از سود را که در ابتدای این هفته مشاهده شده بود ، مجدداً مورد بررسی قرار دهد و سعی کند مقاومت قبلی 1.60 دلار را به عنوان پشتیبانی مجدداً آزمایش کند. پس از تعیین پایین ترین سطح ، قیمت کاردانو باید مجددا افزایش یابد و هفته آینده قیمت 2 دلار را آزمایش کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تحلیل قیمت کاردانو نشان دهنده حرکت نزولی در 24 ساعت آینده است زیرا گاوها پس از رسیدن به قیمت 1.90 دلار دیروز حرکت خود را از دست داده اند. بنابراین ، ما انتظار داریم ADA/USD در روزهای بعد با کاهش اولین سطح پشتیبانی در حدود 1.60 دلار ، کاهش قیمت داشته باشد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Litecoin هستید ، مقالات ما را در مورد آینده بیت کوین ، بیت کوین فیزیکی و همچنین اثبات سهام در مقابل اثبات کار بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیق مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.