منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها کنترل خود را حفظ می کنند زیرا ADA/USD بالای 0.3815 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها کنترل خود را حفظ می کنند زیرا ADA/USD بالای 0.3815 دلار معامله می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها در این بازار دست بالا را دارند و ADA/USD را به بالای سطح 0.3815 دلار می برند. این جفت در حال حاضر در محدوده باریکی معامله می شود و این احتمال وجود دارد که گاوها همچنان کنترل این جفت را حفظ کنند. سطح حمایت فوری برای ADA/USD روی 0.3786 دلار قرار دارد، در حالی که سطح مقاومت نزدیک به 0.3972 دلار است.

تصویر 601
نقشه حرارتی قیمت ارزهای دیجیتال، منبع: Coin360

روند کلی برای کاردانو صعودی باقی می ماند و اگر گاوها موفق شوند از سطح مقاومت بالاتر بروند، می توانیم انتظار افزایش قیمت های ADA/USD تا 0.4000 دلار را داشته باشیم. از سوی دیگر، اگر این جفت نتواند از سطح مقاومت شکسته شود و به زیر 0.3786 دلار سقوط کند، احتمالاً کاهشی در قیمت کاردانو مشاهده خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نمودار قیمت یک روزه: گاوها با معامله ADA/USD بالاتر از 0.3815 دلار قدرت می گیرند.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که گاوها موفق شده اند قدرت کسب کنند و قیمت های ADA/USD را به بالای 0.3815 دلار برسانند. این جفت در یک کانال باریک معامله می شود، زیرا گاو نر قدرت می گیرد و بر بازار تسلط می یابد. خط روند نزولی، همانطور که در نمودار مشاهده می شود، شکسته شده است و گاوها احتمالا کنترل این جفت را حفظ خواهند کرد.

تصویر 600
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

خطوط میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز نشان دهنده احساسات صعودی قوی در قیمت های کاردانو هستند. خط متحرک نمایی 50 روزه بسیار بالاتر از خط متحرک نمایی 200 روزه است، که نشان می دهد فشار صعودی همچنان دست نخورده است. علاوه بر این، شاخص قدرت نسبی (RSI) در یک روند صعودی معامله می شود و به نظر می رسد از سطح 70 عبور کند که نشان دهنده فشار خرید قوی در بازار است. MACD همچنین سیگنال خرید داده است، زیرا بالای خط صفر معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano: Bulls قصد دارد سطح مقاومت 0.3972 دلار را بشکند

تحلیل قیمت ساعتی Cardano در محدوده صعودی قرار دارد، زیرا گاوها قصد دارند از سطح مقاومت 0.3972 دلار عبور کنند. شکل گیری مثلث صعودی نیز نشان دهنده احساس صعودی قوی در بازار است. خرس ها در حال تلاش برای بازگشت هستند اما گاوها احتمالاً کنترل این جفت را حفظ خواهند کرد.

تصویر 599
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک واگرایی همگرایی (MACD) نیز حرکت صعودی قوی را در قیمت های کاردانو نشان می دهد. خطوط میانگین متحرک نمایی (EMA) نیز نشان دهنده احساس صعودی قوی در بازار هستند. خط متحرک نمایی 50 روزه بسیار بالاتر از خط متحرک نمایی 200 روزه است، که نشان می دهد گاوها کنترل این جفت را در دست دارند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 58.03 است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

به طور کلی، تحلیل قیمت Cardano نشان می‌دهد که گاوها در حال حاضر کنترل این جفت را در دست دارند و احتمالاً تا زمانی که از سطح مقاومت 0.3972 دلار عبور کنند، قیمت‌های ADA/USD را بالاتر خواهند برد. هر دو نمودار ساعتی و نمودار روزانه نشان دهنده یک احساس صعودی قوی در قیمت های Cardano هستند. تا زمانی که گاوها قادر به حفظ بالای سطح حمایت 0.3786 دلار باشند، احتمالاً فشار خرید در بازار دست نخورده باقی خواهد ماند.