منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها پس از بهبودی، سطح قیمت ADA را به 0.463 دلار افزایش دادند

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها پس از بهبودی، سطح قیمت ADA را به 0.463 دلار افزایش دادند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل فعلی قیمت کاردانو در جهت صعودی پیشرو است. با این حال، قیمت در ابتدای هفته کاهش یافت و در 21 سپتامبر 2022 به سطح 0.437 دلار کاهش یافت زیرا خرس‌ها بر بازار تسلط داشتند. پیش از آن، گاوها پیشتاز بودند زیرا قیمت آخرین بار در 10 سپتامبر 2022 به 0.485 دلار رسید. حتی امروز نیز افزایش یافته و به سطح 0.463 دلار رسیده است. طبق تحلیل چهار ساعته قیمت، قیمت همچنان در حال افزایش است که خبر خوبی است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها احساس خستگی می کنند

نمودار یک روزه برای تحلیل قیمت کاردانو، افزایش قیمت را پیش‌بینی می‌کند، زیرا گاوها برای بازیابی ارزش قیمت پیشروی خود را ادامه می‌دهند. قیمت امروز به سطح 0.463 دلار رسیده است که با افزایش قیمت سکه برای خریداران دلگرم کننده است. از سوی دیگر، هفته گذشته برای آنها بسیار نامطلوب بود زیرا سکه همچنان در هفته گذشته 2.73 درصد کاهش داشت. ارزش میانگین متحرک (MA) روی علامت 0.458 دلار، زیر قیمت فعلی، ایستاده است، زیرا روند غالب امروز صعودی بوده است.

ADA 1w
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات ملایم بوده است و می‌توانیم فرض کنیم که روندهای آتی ممکن است در جهت صعودی باشد. مقادیر باند بولینگر تغییر کرده است و همچنین اکنون باند بالایی در 0.0.517 دلار قرار گرفته است که نشان دهنده مقاومت است و ارزش پایین در 0.430 دلار حفظ شده است. در نهایت، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به شاخص 47 رسیده است که همچنان یک عدد خنثی است و منحنی این اندیکاتور در حال صاف شدن است که حکایت از کند شدن فعالیت خرید در بازار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

گاوها از این موقعیت استفاده کرده اند زیرا قیمت یک بار دیگر در چند ساعت گذشته افزایش یافته است. تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشانه هایی از از سرگیری فعالیت های صعودی را نشان می دهد زیرا سطوح قیمت به 0.462 دلار افزایش یافت. از سوی دیگر، ارزش میانگین متحرک زیر سطح قیمت معامله می شود که به دلیل روند صعودی مشاهده شده در چند روز اخیر، در 0.460 دلار موجود است.

ADA 4g 1
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در چهار ساعت گذشته اندکی بالا بوده است، به همین دلیل میانگین باندهای بولینگر اکنون در 0.454 دلار است. از سوی دیگر، ارزش باند بولینگر بالا اکنون 0.471 دلار است در حالی که ارزش پایین 0.437 دلار است. قیمت بین باند بالایی و میانگین میانگین اندیکاتور معامله می شود. امتیاز RSI در محدوده خنثی قرار دارد زیرا این اندیکاتور در شاخص 53 بالای خط مرکزی شناور است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano پیش بینی می کند که قیمت به دلیل حرکت صعودی امروز افزایش یافته است. قیمت در 12 ساعت گذشته افزایش یافته است، به این معنی که احتمال زیادی وجود دارد که گاوها در آینده پیشتاز خود را ادامه دهند. قیمت کریپتوکارنسی اکنون در 0.462 دلار است که یک موقعیت نسبتاً پایدار است. ما انتظار داریم که ارز دیجیتال برای امروز به حرکت صعودی خود ادامه دهد. با این حال، به نظر می رسد که گاوها در حال خسته شدن هستند، و ممکن است اصلاحی نیز وارد شود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.