منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها شتاب نزولی را شکست داده و 0.499 دلار را به دست می آورند

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوها شتاب نزولی را شکست داده و 0.499 دلار را به دست می آورند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Cardano افزایش بسیار کم در سطوح قیمت را نشان می دهد. گاوها مانع از کاهش بیشتر قیمت شده اند و باعث افزایش قیمت تا 0.499 دلار شده اند.

چند ساعت گذشته شاهد افزایش قیمت بوده ایم زیرا حرکت صعودی بر ارز دیجیتال غلبه کرده است. اگر حرکت صعودی در آینده تشدید شود، قیمت می تواند مقاومت 0.516 دلار را بشکند.

نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD: ارز دیجیتال پس از یک اعتصاب نزولی مستمر با افزایش صعودی روبرو می شود

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano تغییر ظریفی را در روند بازار دیکته می کند، زیرا گاوها در تلاش هستند تا پس از یک روند نزولی تأثیر بگذارند. گاوها توانسته اند تفاوت کمی در قیمت ایجاد کنند، زیرا پس از افزایش ارزش 2.84 درصدی در 24 ساعت گذشته، به سطح 0.499 دلار رسیده است.

سطح قیمت بسیار بالاتر از میانگین متحرک (MA) است که در 0.476 دلار قرار دارد. نوسانات با سرعت آهسته در حال افزایش است، که کمی به شرایط کمک می کند.

آدا 1 روز 9
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص نوسان، باندهای بولینگر، که باند بالایی آن در 0.514 دلار است، نشان دهنده قوی ترین مقاومت و باند پایین در 0.415 دلار نشان دهنده قوی ترین حمایت است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اندکی افزایش یافته و به شاخص 55 رسیده است، زیرا هفته گذشته نیز روند صعودی را تجربه کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو نشان می دهد که پس از کاهش قیمت توسط خرس ها در شروع جلسه معاملات، افزایش قابل توجهی در قیمت وجود دارد. حرکت صعودی قابل توجه بوده است و ارزش سکه به 0.499 دلار بهبود یافته است.

این یک شروع عالی از سمت صعودی است، زیرا آنها با ضرر خرس‌ها برابری کرده‌اند و اکنون موقعیت‌های بالاتر را هدف قرار داده‌اند. ارزش میانگین متحرک 0.490 دلار است. نوسان زیاد است، به این معنی که روند غالب در آینده به آرامی تشدید خواهد شد.

ada 4gour
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نمودار قیمت 4 ساعته مقادیر شاخص باندهای بولینگر را به ما نشان می دهد، که در حال حاضر مقدار بالایی در 0.533 دلار و مقدار پایین آن در 0.466 دلار تعیین شده است. از سوی دیگر، امتیاز RSI نیز به شاخص 54 افزایش یافته است زیرا منحنی آن اکنون در جهت صعودی حرکت می کند و به فعالیت خرید در بازار اشاره می کند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل‌های قیمت 1 روزه و 4 ساعته کاردانو سیگنال مثبتی برای خریداران می‌دهد. می توان انتظار داشت که روند مثبت تری در آینده دنبال شود زیرا احتمال اینکه قیمت از 0.500 دلار فراتر رود بسیار بیشتر است. انتظار می‌رود این شتاب بیشتر شود، که دلگرم‌کننده خواهد بود زیرا سکه در هفته گذشته به خوبی بهبود یافته است.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.