منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوهای ADA/USD در حال آماده سازی سودهای بالای 2.00 دلار برای تعیین ATH جدید هستند

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: گاوهای ADA/USD در حال آماده سازی سودهای بالای 2.00 دلار برای تعیین ATH جدید هستند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل رمزیفا

  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که در 24 ساعت آینده روند صعودی وجود دارد
  • قیمت کاردانو سرانجام از تأثیر منفی بالاترین سطح سال گذشته در 1.40 دلار خلاص شد
  • تا زمان نگارش این مقاله ، کاردانو با قیمت 1.999 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: بررسی کلی قیمت

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که در 24 ساعت آینده روند افزایشی صعودی وجود دارد ، زیرا حرکت گاوها پس از افزایش 2.2 درصدی بیشتر تقویت شده است. باز هم ، این سکه در ابتدای هفته 25 درصد افزایش یافت و یک تز صعودی را در سفر این سکه به بالاترین سطح تاریخ ثابت کرد. به این ترتیب ، ما انتظار داریم که کاردانو/دلار دوباره سقوط کند و بعداً به پایین ترین سطح خود برسد.

بیت کوین که از نظر ارزش بازار ارزشمندترین ارز رمزنگاری شده است ، طی 24 ساعت گذشته 2.4 درصد کاهش یافت. کاهش اتریوم نیز 4.3 درصد است. کاردانو بهترین رمزارز را در 24 ساعت گذشته پس از رکورد افزایشی ، در حالی که کل بازار با منطقه قرمز کار می کند ، دارد.

حرکت قیمت کاردانو در 24 ساعت گذشته

مبادله ADA/USD در محدوده 1.8240 دلار و 1.9999 دلار ، نشان دهنده نوسان کمی در 24 ساعت گذشته است. با این حال ، بالاترین سطح روزانه نشان دهنده یک مسیر خوب است زیرا سکه تلاش می کند به منطقه 2.00 دلار نفوذ کند. حجم معاملات پس از کاهش 20.22 درصدی در 24 ساعت گذشته به 5 میلیارد دلار کاهش یافته است.

از سوی دیگر ، سرمایه بازار شاهد 10 درصد افزایش بود و به 62 میلیارد دلار رسید. Cardano (ADA) هنوز توسط Coin Market Cap در رتبه 5 در بین ده Cryptos برتر از نظر ارزش بازار رتبه بندی می شود.

قیمت کاردانو سرانجام از اثر منفی بالاترین سطح سال گذشته در 1.40 دلار با 13.74 درصد افزایش در 10 آگوست رهایی یافت و اکنون بیشتر از ماه های گذشته معامله می شود. این روند باید تا زمانی ادامه یابد که کاردانو در پایین ترین سطح سال گذشته یعنی 1.01 دلار در هر توکن ADA باقی بماند

کاردانو تحلیل قیمت 4 ساعته

در نمودار تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Cardano ، قیمت ADA پس از عدم موفقیت در بسته شدن دیروز ، روند رو به رشدی را نشان می دهد.

طی دو هفته گذشته ، قیمت کاردانو با روند صعودی معامله شد. پس از آنکه کمی پایین ترین سطح خود را در 1.82 دلار تعیین کرد ، به سرعت پیش رفت تا به بالاترین سطح نوسان قبلی 1.95 دلار رسید.

قیمت کاردانو در روزهای اخیر به سرعت افزایش یافته است ، اما احتمالاً با یک حرکت صعودی قوی همراه خواهد شد که می تواند سکه را به بالاترین سطح خود در 2021 برساند.

در دو روز گذشته ، کاردانو بسیار سریع پیشرفت کرده است. به احتمال زیاد طی چند روز آینده دوباره باز خواهد گشت. بالاترین قیمت 1.90 دلاری که آخرین بار قبل از این پیش بینی شده بود ، باید مقاومت کافی را برای معکوس کردن قیمت ها ایجاد کند و برای یک تقویت قوی تنظیم شود.

بنابراین ، ما انتظار داریم جفت ADA/USD برخی از دستاوردهای گذشته خود را مجدداً مورد بررسی قرار دهد و سعی کند مقاومت قبلی را در حمایت 1.60 دلار آزمایش کند. پس از تعیین پایین ترین سطح ، قیمت کاردانو باید افزایش یابد و به دنبال این است که بالاترین سطح هفته آینده را در 2 دلار آزمایش کند. تا زمان نگارش این مقاله ، کاردانو با قیمت 1.9999 دلار معامله می شود

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو
منبع: TradingView

نتیجه تحلیل قیمت کاردانو

قیمت کاردانو ممکن است در روزهای بعد کاهش یابد ، زیرا گاوها پس از رسیدن به 1.90 دلار دیروز حرکت خود را از دست داده اند. اولین سطح پشتیبانی نزدیک به 1.60 دلار است. سرمایه گذاران ADA مدت زیادی منتظر ماندند تا کاردانو زنجیره های بالای خود را از سال 2018 بشکند. تا زمانی که تثبیت شود ، در هفته های آینده به بالاترین سطح تاریخ خود خواهد رسید.