منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نزول ادامه می یابد زیرا گاوها تحت فشار نزولی له می شوند

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نزول ادامه می یابد زیرا گاوها تحت فشار نزولی له می شوند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال امروز با روند نزولی روبرو شده است زیرا خرس ها کنترل بازار را در دست دارند و احتمالاً حرکت خود را حفظ می کنند. خرس ها باعث کاهش قیمت تا سطح 0.318 دلار شده اند.

Cardano از نظر ارز دیجیتال در رتبه نهم قرار دارد و ارزش کل بازار خود را تقریباً 10,954,783,771 دلار قرار داده است. ADA در کل حجم معاملات 24 ساعته خود کاهش یافته است زیرا این رقم اکنون به 174,514,763 دلار رسیده است که کاهش 13.8 درصدی را نسبت به روز گذشته نشان می دهد. قیمت Cardano به بالاترین حد 24 ساعته خود یعنی 0.3219 دلار نزدیک تر است و پایین ترین قیمت 24 ساعته آن 0.3122 دلار است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: با شکست قیمت‌های Cardano کنترل را در دست دارد

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشان می دهد که ADA/USD در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. چند ساعت آینده معاملات برای بازار بسیار مهم است زیرا انتظار می رود بازار از ادغام اخیر خارج شود. انتظار می رود که بازار در کوتاه مدت به سمت صعود یا نزول حرکت کند. خرس ها سطوح قیمت را پایین می آورند و همچنان در حفظ آن موفق هستند زیرا قیمت تا 0.318 دلار کاهش یافته است.

تصویر 463
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 38.53 است، که نشان می‌دهد خرس‌ها در این زمان کنترل بازار را در دست دارند در حالی که باندهای بولینگر در حال افزایش است، که نشان می‌دهد با افزایش نوسانات، روند نزولی بیشتری در حال وقوع است. باند بالایی اندیکاتور باندهای بولینگر نقطه 0.364 دلار را لمس می کند، در حالی که باند پایین آنها در حاشیه 0.292 دلار قرار دارد. شکست اخیر قیمت را زیر سطح میانگین متحرک (MA) یعنی 0.3150 دلار نیز نشان داده است.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته Cardano: آخرین تحولات

تحلیل 4 ساعته قیمت کاردانو تایید می کند که روند نزولی در اوج خود بوده است. خرس ها با پایین آوردن قیمت به سطح 0.318 دلار، برتری خود را کاملاً کارآمد حفظ کردند. قیمت ممکن است به سمت پایین ترین سطح جدید حرکت کند و به نظر می رسد حرکت نزولی هر ساعت در حال تشدید است.

تصویر 462
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

میانگین متحرک هنوز بسیار بالاست و در حال حاضر در موقعیت 0.3166 دلار قرار دارد. نوسانات پایین است زیرا باند بولینگر بالایی به موقعیت 0.3107 دلار رسیده است، در حالی که باند بولینگر پایین در 0.3197 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای ADA/USD در حال حاضر روی 51.03 است که نشان می دهد بازار نه بیش از حد فروش است و نه بیش از حد خرید.

تحلیل قیمت کاردانو

بر اساس تحلیل فعلی قیمت کاردانو، مشهود است که حرکت نزولی قوی است و کنترل بازار را به دست گرفته است. گاوها تحت فشار فروش گسترده در جلسه معاملاتی امروز له شده اند و پایین ترین سطح جدید قریب الوقوع به نظر می رسد. خط روند نیز برای نشان دادن حرکت نزولی بیشتر در قیمت های ADA شکسته شده است.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.