منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: منحنی قیمت پس از یک عقب نشینی نزولی نزدیک به 0.2859 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: منحنی قیمت پس از یک عقب نشینی نزولی نزدیک به 0.2859 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو نزولی است زیرا ارزش کریپتو به زیر سطح 0.30 دلار کاهش یافته است. ADA/USD پس از یک دوره کوتاه تثبیت بین 0.28 و 0.30 دلار در حال حاضر با قیمت 0.2859 دلار معامله می شود. جفت ADA/USD قبلاً پشتیبانی را در 0.2854 دلار پیدا کرده بود، اما قادر به حرکت به سمت بالاتر نبود و به زیر آن رسید. مقاومت برای ADA/USD در 0.3026 دلار قرار دارد که در صورت شکستن، می تواند منجر به حرکت به سمت سطح مقاومت 0.3030 دلار شود.

تحلیل قیمت ADA در 24 ساعت گذشته 5.70 درصد کاهش داشته است. ارزش بازار کریپتو در حال حاضر 9.83 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته برای ADA 294 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano برای نمودار قیمت یک روزه: پشتیبانی از ADA/USD در 0.2845 دلار موجود است.

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Cardano نشان می دهد که کریپتو در 24 ساعت گذشته روند نزولی داشته است. خرس‌ها پس از مواجهه با فشار صعودی در حدود 0.32 دلار، کنترل بازارها را در دست داشتند. از آن زمان، قیمت در یک مارپیچ نزولی قرار گرفته است و در حال حاضر زیر سطح مقاومت 0.3026 دلار معامله می شود. حرکت نزولی طی دو روز گذشته ادامه داشته است و امروز نیز همین روند ادامه دارد. قیمت پس از آخرین افت به سطح 0.2859 دلار کاهش یافته است.

تصویر 311
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

میانگین متحرک نشان داده شده در نمودار 1 روزه نزولی است زیرا میانگین متحرک 50 روزه از میانگین متحرک 200 روزه عبور کرده است. این نشان می‌دهد که بازار در فاز نزولی قرار دارد و احتمالاً قیمت‌ها به کاهش ادامه خواهند داد. شاخص قدرت نسبی در 40.97 قرار دارد و نزدیک به منطقه فروش بیش از حد است، که نشان می دهد که احتمالاً قیمت ها در آینده نزدیک باز می گردند. باندهای بولینگر نیز به یکدیگر نزدیک هستند، که نشان می دهد بازار در حال تثبیت است و احتمال شکست به زودی وجود دارد.

تحلیل قیمت 4 ساعته ADA/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نوسانات بازار را به دنبال یک حرکت باز نشان می دهد. این بدان معنی است که قیمت Cardano بیشتر مستعد حرکت به سمت هر یک از دو حالت افراطی است و پویایی نزولی بیشتری را نشان می دهد. حد بالای باند بولینگر 0.31 دلار است، در حالی که مرز پایین 0.288 دلار با قیمت فعلی بازار و سطح حمایت فوری منطبق است.

تصویر 310
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) در منطقه اشباع فروش با مقدار 39.42 قرار دارد. این بدان معنی است که ADA در حال حاضر کمتر از ارزش گذاری شده است و ممکن است در کوتاه مدت یک بازگشت قیمت رخ دهد و قیمت دارایی را به حدود 0.28 دلار برساند. با این حال، اگر RSI همچنان سقوط کند، روند نزولی را تایید می‌کند و ممکن است به پایین‌ترین سطح تاریخ ADA منجر شود. 50-MA در 0.305 دلار قرار دارد و همچنان در حال کاهش است، در حالی که 200-MA بسیار پایین تر در 0.288 دلار قرار دارد. این نشان می دهد که روند کلی بازار در میان مدت نزولی است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارز دیجیتال یک روند نزولی قوی با فضای بسیار بیشتری برای فعالیت نزولی دنبال می کند. با این حال، خرس‌ها در حال حاضر بازار را در اختیار گرفته‌اند و کاهش نوسان به نفع خرس‌ها است. در نتیجه، آنها احتمالاً در کوتاه مدت قیمت ها را به سمت 0.2845 دلار سوق خواهند داد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.