منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 0.425 دلار می رسد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت در نتیجه یک برد صعودی به سطح 0.425 دلار می رسد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که سکه در حال حاضر در یک روند صعودی قوی قرار دارد زیرا قیمت ها از مرز 0.42 دلار بالاتر رفتند. با این حال، قیمت Cardano اکنون در 0.4268 دلار رد شده است. بازار ADA در 24 ساعت گذشته روند صعودی داشته است زیرا قیمت ها از سطح حمایت اصلی 0.4226 دلار فراتر رفته است. خریداران در چند روز گذشته بازار ADA را تحت کنترل داشتند زیرا قیمت ها از سطح 0.4226 دلار به سطح فعلی افزایش یافتند.

دارایی دیجیتال در 24 ساعت گذشته بیش از 0.26 درصد افزایش یافته است و در حال حاضر 0.425 دلار معامله می شود. بازار ADA دارای ارزش بازار 14 میلیارد دلار است و حجم معاملات 24 ساعته 332 میلیون دلار است.

تجزیه و تحلیل نمودار قیمت روزانه ADA/USD: قیمت های کاردانو در روند صعودی

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو نشانه هایی از روند صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت در دو روز گذشته افزایش یافته است. مواردی وجود داشته است که خرس ها تسلط پیدا کرده اند، اما گاو نر از نظر کلی پیشتاز بوده است. قیمت ADA/USD نیز در 24 ساعت گذشته حرکت صعودی را پوشش داده و اکنون در سطح 0.425 دلار است. در حالی که مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار قیمت یک روزه در سطح 0.428 دلار است.

تصویر 106
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

حد بالایی باند بولینگر در 0.4268 دلار است که به عنوان یک نقطه مقاومت برای ADA عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.4226 دلار است که به عنوان نقطه پشتیبانی دیگری برای ADA عمل می کند. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر نزدیک به سطوح خرید بیش از حد است که نشان می دهد ممکن است قیمت ها در کوتاه مدت کاهش یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو در نمودار قیمت 4 ساعته: قیمت هایی که در تلاش برای حرکت بالاتر هستند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Cardano افزایش قیمت را تأیید می کند زیرا گاوها به طور مداوم در پیشرو بوده اند. افزایش قیمت ADA/USD در چهار ساعت گذشته ثبت شده است و قیمت به سطح 0.425 دلار جهش کرده است. می توان تخمین زد که قیمت از مقاومت 0.4268 دلار نیز عبور کرده و ارتفاعات بیشتری را نشان می دهد. میانگین متحرک در نمودار قیمت یک روزه در حال حاضر 0.425 دلار است که سطح حمایت خوبی برای بازار است.

تصویر 107
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) برای ADA در حال حاضر 43.94 است که در حال حاضر بالاتر از منطقه خرید بیش از حد است. شاخص RSI در حال افزایش است و نشان می دهد که گاوها هنوز تحت کنترل بازار هستند. هر دو باند Bollinger برای ADA نسبتاً نزدیک به هم هستند، که نشان می دهد بازار بیش از حد خرید یا فروش زیادی ندارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano از گاوهای نر در روز پشتیبانی می کند زیرا قیمت با موفقیت به سطح 0.425 دلار می پیوندد. بهبود قیمت در چهار ساعت گذشته نیز کاملاً خارق‌العاده بوده و مزیتی را برای رشد بیشتر در اختیار خریداران قرار داده است. حمایت قوی 0.4226 دلار نیز به جریان ثابت قیمت کمک می کند.