منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت در طی حرکات نزولی به 0.2638 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: قیمت در طی حرکات نزولی به 0.2638 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تحلیل قیمت کاردانو یک روند نزولی قوی را امروز برای قیمت ADA/USD نشان می‌دهد زیرا خرس‌ها کنترل بیشتری بر بازار به دست می‌آورند. در 0.2638 دلار، جفت ADA/USD به سطح حمایت 0.2631 دلار نزدیک می شود. سهام Cardano در حال حاضر در بازار نزولی است که نتیجه احتیاط مداوم سرمایه گذاران در مورد وضعیت بازار است. ارزش کل بازار برای جفت ADA/USD در حال حاضر 9,095,209,615 دلار است و حجم معاملات 37.08 درصد کاهش یافته و اکنون با 145,854,229 دلار معامله می شود.

نمودار 24 ساعته تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه کاردانو روند نزولی را نشان می دهد زیرا خرس ها کنترل بازار را در دست دارند. ADA/USD ارزش 0.93% را از دست داده است و اکنون با 0.2638 دلار معامله می شود. اگر حمایت 0.2631 دلار شکست بخورد، این جفت می تواند روند نزولی خود را به سمت 0.25 دلار از سر بگیرد. باندهای بولینگر این بازه زمانی به طور منطقی به هم نزدیک هستند، که نشانه ای از حداقل نوسانات بازار است، که نشان دهنده فشار نزولی در بازار است.

تصویر 375
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD، منبع: TradingView

باند بولینگر بالا در 0.3440 دلار قرار دارد، در حالی که باند بولینگر پایین در 0.2638 دلار است. شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال حاضر روی 36.77 است که تا زمانی که فشار فروش وجود دارد، نشان دهنده یک حرکت منفی در این نقطه است. خط MACD در زیر خط سیگنال قرار دارد که پیش‌بینی می‌شود با توجه به اینکه در منطقه نزولی قرار دارد، حرکت نزولی بیشتری ایجاد کند.

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD: به روز رسانی های اخیر

نمودار قیمت 4 ساعته برای کاهش قیمت Cardano یک حرکت نزولی در بازار را نشان می دهد. با توجه به اینکه در حال حاضر فشار فروش زیادی در بازار وجود دارد، پیش‌بینی می‌شود که روند نزولی ادامه یابد. اندیکاتورهای باند بولینگر برای آگاه کردن ما از الگوهای فعلی بازار بسیار مهم هستند. باند بالای آن ارزش 0.2903 دلار را نشان می دهد در حالی که باند پایین آن ارزش 0.2494 دلار را نشان می دهد که به ترتیب نشان دهنده مقاومت و حمایت است.

تصویر 374
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD، منبع: TradingView

MACD روزانه نزولی است و هیستوگرام دوباره به پایین‌ترین حد می‌رسد، که نشان می‌دهد ممکن است شتاب فروش دوباره افزایش یابد. شاخص قدرت نسبی (RSI) برای جفت ADA/USD در 27.14 معامله می شود و به سمت منطقه فروش بیش از حد فروخته می شود، که نشانه ای از کنترل بازار توسط خرس ها است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

برای نتیجه گیری، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارز امروز در حال اصلاح است و ممکن است در بقیه روز در روند نزولی باشد زیرا خرس ها سعی می کنند قیمت ها را به زیر 0.2638 دلار برسانند. بازار توسط خرس ها اداره شده است. با این حال، تا زمانی که بادهای نامطلوب می وزد، نشانه های بازار حاکی از حرکت نزولی بیشتر در آینده نزدیک است. با توجه به شرایط فعلی اقتصادی، سرمایه گذاران همچنان محتاط هستند. اگر فشار فروش بیشتری وجود داشته باشد، قیمت ها همچنان کاهش می یابد.