منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با کاهش قیمت به 0.472 دلار، ADA اصلاح می شود

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با کاهش قیمت به 0.472 دلار، ADA اصلاح می شود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano روند نزولی را نشان می دهد، زیرا کاهش ثابت قیمت امروز شناسایی شده است. جدیدترین تجزیه و تحلیل نشان می‌دهد که با بازگشت فشار فروش در بازار، ارز دیجیتال باز هم دامنه را به سمت پایین پوشش می‌دهد. این باعث شده است که قیمت به سطح 0.472 دلار برسد. حمایت بعدی در سطح 0.443 دلار وجود دارد، اما نوسانات قیمت در چند روز گذشته کند بوده که نوسانات را نیز کاهش داده است.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: ADA از الگوی قیمت نزولی پیروی می کند

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano در جهت نزولی در روز حرکت می کند، زیرا قیمت کاهش یافته است. روندها در چند روز گذشته به طور مداوم در حال تغییر بوده است که منجر به نوسان قیمت نزدیک به ارزش فعلی قیمت 0.472 دلار شده است. سکه در 24 ساعت گذشته نزدیک به 1.16 درصد ارزش خود را از دست داده و در هفته گذشته بیش از 1.76 درصد ارزش خود را از دست داده است. با این حال، ضرر در سمت پایین است. اما این سناریو فشار نزولی را که بر تابع قیمت فشار می‌آورد، تایید می‌کند. میانگین متحرک (MA) نیز در سطح 0.465 دلار زیر قیمت در نوسان بوده است.

آدا 1 روز 4
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات در روند کاهشی است و اکنون شاخص نوسانات به شکل تونلی باریکی شکل گرفته است که حکایت از کاهش نوسانات قیمت در روزهای آینده دارد. شاخص نوسانات، باندهای بولینگر، ارزش بالای آن را 0.499 دلار و مقدار پایین آن را 0.443 دلار نشان می دهد، که همچنین نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی از ارز دیجیتال است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز پس از روند نزولی امروز به شاخص 46 کاهش یافته است. منحنی اندیکاتور RSI عملکرد زیگزاگی را نشان می دهد اما امروز به دلیل فعالیت فروش در بازار به سمت پایین حرکت می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان دهنده کسری در سطوح قیمت است زیرا خرس ها قدرت خود را بازیافته اند. قیمت به 0.472 دلار کاهش یافته است که برای خریداران تعجب آور است، اما سکه از ابتدای روز تحت فشار نزولی قرار داشت. با این حال، سکه اخیراً مورد حمایت قرار گرفته است، که از کاهش بسیار پایین قیمت ها جلوگیری کرده است.

آدا 4 ساعت 4
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

ارزش میانگین متحرک (MA) 0.474 دلار بالاتر از خط میانگین باندهای بولینگر است که در 0.472 دلار تشکیل می شود، زیرا خرس ها قیمت را زیر هر دو میانگین گرفته اند و باندهای بولینگر شروع به نشان دادن نشانه هایی از همگرایی کرده اند. باند بالا در علامت 0.485 دلار و باند پایین در علامت 0.461 دلار. امتیاز RSI نیز در ابتدای جلسه معاملاتی کاهش یافت، اما شروع به بهبود کرد و به شاخص 52 رسید. با از سرگیری فعالیت خرید، منحنی در حال حاضر رو به بالا است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو 1 روزه و 4 ساعته نشان می دهد که خرس ها بازار را کنترل می کنند و سطح قیمت ها را به 0.472 دلار کاهش داده اند. همچنین می‌توان انتظار کاهش بیشتر قیمت ارزهای دیجیتال را داشت، زیرا پشتیبانی همچنان پایین‌تر در 0.443 دلار است و ممکن است اقدام فعلی افزایشی قیمت مدت زیادی طول نکشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.