منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با نوسان قیمت به سمت بالا تا 0.592 دلار، ADA شش درصد افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با نوسان قیمت به سمت بالا تا 0.592 دلار، ADA شش درصد افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که حرکت صعودی در حال حرکت است. قیمت ADA/USD طی چند روز گذشته به میزان قابل توجهی افزایش یافته است و گاوها امروز نیز با موفقیت به تلاش خود ادامه می دهند. اگر بعد از 28 مه 2022 مشاهده شود، روند کوتاه مدت قیمت صعودی است زیرا ارزش سکه به طور مداوم در حال بهبود بوده است به جز اصلاح قوی‌تری که در 01 ژوئن 2022 مشاهده شد. مقاومت بعدی برای ADA در 0.625 دلار است که کمی بالاتر از قیمت فعلی است. سطح و فشار فروش ممکن است با نزدیک شدن قیمت به نقطه مقاومت مذکور ظاهر شود.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: حرکت صعودی نشان دهنده ضعف است

نمودار قیمت یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که قیمت امروز افزایش یافته است زیرا گاوها به پیشروی خود ادامه می دهند. این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.592 دلار معامله می شود. این جفت ارز دیجیتال همچنین افزایش 6.12 درصدی ارزش را در 24 ساعت گذشته و افزایش 30.92 درصدی ارزش را در هفته گذشته گزارش کرده است. اما از سوی دیگر حجم معاملات با کاهش 24.86 درصدی همراه بوده که نتیجه آن تسلط بر بازار 1.59 درصد بوده است.

آدا 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات برای Cardano ملایم است زیرا باندهای Bollinger قرائت های زیر را نشان می دهند، باند بالایی در مارک 0.626 دلار است که نشان دهنده مقاومت برای سکه است و باند پایین در علامت 0.0.444 دلار است که نشان دهنده قوی ترین سطح حمایت است، میانگین میانگین این شاخص در 0.535 دلار است. میانگین متحرک (MA) نیز روی یک منحنی رو به بالا در 0.534 دلار قرار دارد و به زودی ممکن است از منحنی SMA 50 عبور کند که یک نشانه صعودی خواهد بود.

شاخص قدرت نسبی (RSI) در خط مرکزی منطقه خنثی قرار دارد، زیرا با شاخص 50 معامله می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: تحولات اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته کاردانو نشان می دهد که تابع قیمت در 12 ساعت گذشته پس از اصلاح کوتاه مدت تنها به مدت چهار ساعت در بین روند صعودی مداوم، در یک روند صعودی بوده است. امروزه هیچ مانع نزولی مشاهده نشده است زیرا گاوها به آرامی به سمت بالا اما با سرعت کمتری می‌لغزند.

آدا 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات نیز در نمودار ساعتی بالا است، حد بالای باندهای بولینگر 0.650 دلار و حد پایین 0.538 دلار است. MA همچنین زیر سطح قیمت فعلی در نمودار 4 ساعته معامله می شود. RSI در یک منحنی اندکی رو به بالا معامله می شود که تقریباً افقی به نظر می رسد، این حرکت افقی نشانگر به حضور نزولی در این نقطه نیز اشاره دارد. با این حال، منحنی رو به بالا است، که نشان دهنده قدرت بیشتر گاو نر در مقایسه با خرس ها است.

شاخص‌های فنی کاردانو عمدتاً خنثی و همراه با اشاره نزولی هستند، زیرا این روند قبلاً به شدت نزولی بود، اما اکنون حرکت صعودی در چند روز گذشته بسیار زیاد بوده است. هفت اندیکاتور فنی از سمت صعودی و 9 اندیکاتور از سمت نزولی حمایت می کنند، در حالی که 10 اندیکاتور فنی باقی مانده از مجموع 26 اندیکاتور فنی موجود برای تحلیل قیمت Cardano خنثی هستند.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که سکه پس از حرکت بالاتر دیروز در حرکت صعودی است، اگرچه منحنی RSI در حال صاف شدن است که نشان دهنده ضعف در حرکت صعودی است، با این حال، قیمت امروز افزایش یافته است، و بهبود بیشتر در قیمت ارز دیجیتال نیز در صورت امکان ممکن است. احساسات صعودی ادامه دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.