منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با غلبه گاوها بر فشار نزولی، ADA تا 0.528 دلار افزایش یافت.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با غلبه گاوها بر فشار نزولی، ADA تا 0.528 دلار افزایش یافت.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل فعلی قیمت کاردانو نشانه هایی از فعالیت صعودی را نشان می دهد زیرا قیمت از هفته گذشته به طور قابل توجهی افزایش یافته است. در نتیجه حرکت صعودی قیمت، قیمت به 0.528 دلار افزایش یافته است و انتظار می‌رود در زمان آتی حتی بیشتر نیز افزایش یابد. هفته گذشته برای گاوها نسبتاً مطلوب بود زیرا روند صعودی پس از چند مانع مدیریت شد. مقاومت بعدی برای ADA/USD در سطح 0.554 دلار وجود دارد و سطح حمایت برای سکه به 0.493 دلار رسیده است که در حال حاضر به اندازه کافی قوی به نظر می رسد.

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: گاوها قیمت را به 0.528 دلار منتقل کردند که 5.50 درصد بیشتر شد

نمودار یک روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نتایج امیدوارکننده ای را نشان می دهد، زیرا امروز نیز سطح را افزایش داده است. گاوها بر فشار نزولی دیروز غلبه کردند و در نهایت قیمت دیروز در 28 جولای 2022 در سبز بسته شد و امروز ادامه روند صعودی مشاهده شده است.

هفته گذشته در مجموع برای گاوها موفقیت آمیز بود زیرا قیمت به میزان قابل توجهی افزایش یافت و به 7.16 درصد رسید که دستاورد بالایی است زیرا افزایش هفتگی تا دیروز نزدیک به چهار درصد بود. امروز، روند تفاوتی نداشته است زیرا قیمت تا سطح 0.528 دلار افزایش یافته است. منحنی SMA 20 بالاتر از منحنی SMA 50 معامله می شود زیرا به سطح 0.500 دلار رسیده است.

آدا 1 روز 11
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات امروز افزایش یافته است، به همین دلیل است که میانگین باندهای بولینگر دوباره به 0.477 دلار تعدیل شده است. ارزش بالای شاخص باندهای بولینگر اکنون در 0.542 دلار است که نشان دهنده قوی ترین مقاومت برای ADA است، در حالی که ارزش پایین آن در 0.411 دلار است که نشان دهنده قوی ترین حمایت برای ADA/USD است. شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز به دلیل روند صعودی که به فعالیت خرید در بازار اشاره دارد تا شاخص 58 افزایش یافته است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

تجزیه و تحلیل 4 ساعته قیمت Cardano نشان می دهد که گاوها بر عملکرد قیمت حکمرانی می کنند زیرا قیمت حتی امروز نیز به شدت افزایش یافته است، اما در حال حاضر، فشار فروش رسیده است و اصلاحات در چند ساعت گذشته آغاز شده است. قیمت در حال حاضر در موقعیت 0.527 دلار است. با این حال، انتظار می رود که اصلاح به زودی پایان یابد. از آنجایی که حرکت صعودی در اوج خود بوده است، قیمت توانسته از مقاومت 0.517 دلار نیز عبور کند. علاوه بر این، شاخص میانگین متحرک (MA) ارزش خود را در سطح 0.515 دلار نشان می دهد.

ADA 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

نوسانات دوباره افزایش یافته است، به همین دلیل است که می توان تغییرات خاصی را در حرکت قیمت انتظار داشت. با این حال، انتظار می رود که حرکت قیمت بیشتر در جهت بالا باشد زیرا باند بالایی با منحنی شیب دار به سمت بالا حرکت می کند. شاخص باندهای بولینگر در نمودار قیمت 4 ساعته مقادیر زیر را نشان می دهد. ارزش بالا 0.543 دلار است، در حالی که ارزش پایین 0.438 دلار است. امتیاز RSI کاملاً نزدیک به مرز خرید بیش از حد است، اما فعالیت اخیر فروش منحنی آن را در شاخص 64 به سمت پایین تغییر داده است.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه و چهار ساعته Cardano افزایش قابل توجهی در قیمت را نشان می دهد زیرا حرکت صعودی به ثبات رسیده است. قیمت مجدداً به سطح 0.528 دلار پیوسته است و انتظار می‌رود در آینده پس از پایان اصلاحات در ساعات آینده به سمت موقعیت بالاتر حرکت کند. نمودار ساعتی بهبود کافی در قیمت را نیز پیش‌بینی می‌کند که نشانه خوش‌آمدگویی برای خریداران است. اگر گاوها بر فشار فروش فعلی غلبه کنند، می توان انتظار داشت که سکه تا 24 ساعت آینده صعودی بماند.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.