منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با افزایش شتاب خرس ها، ADA به 0.495 دلار کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: با افزایش شتاب خرس ها، ADA به 0.495 دلار کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت Cardano کاهش ناگهانی قیمت را پس از یک روند نزولی در حال افزایش از 31 ژوئیه 2022 دیکته می کند. قبلاً یک روند صعودی با ثبات مشاهده شده بود زیرا قیمت از 27 ژوئیه 2022 در حال افزایش بود و در 30 ژوئیه 2022 به 0.525 دلار رسید که یک روند صعودی بود. بهبود قابل توجه در سطح قیمت خرس ها به شدت در تلاش هستند تا قیمت را حتی کمتر از ارزش فعلی آن که 0.495 دلار است، بردارند. احتمال عمده کاهش بیشتر قیمت در زمان آتی وجود دارد زیرا به نظر می رسد حرکت نزولی امروز تشدید شود.

نمونه ویجت ITB

window.itb_widget=window.itb_widget||{init:t=>{const e=document.createElement(“script”);e.async=!0,e.type=”text/javascript”,e.src=” https://app.intotheblock.com/widget.js”,e.onload=function(){window.itbWidgetInit

نمودار قیمت یک روزه ADA/USD: 3.79 درصد دیگر به دلیل فشار فروش ضرر کرد

نمودار 1 روزه برای تجزیه و تحلیل قیمت Cardano نشان می دهد که ارزش ارز دیجیتال امروز به سمت نزولی می رود. در چند روز گذشته حرکت عظیمی از سمت خرس ها ایجاد شده است که پس از آن مشخص است که قدرت آنها در حال افزایش است که به ارزش سکه آسیب بیشتری وارد می کند. این سکه در زمان نگارش این مقاله با قیمت 0.495 دلار معامله می شود، زیرا این جفت ارز دیجیتال در 24 ساعت گذشته 3.79 درصد از ارزش خود را از دست داده است. از سوی دیگر، سکه در هفته گذشته با سود 5.89 درصدی روبرو شده است زیرا این روند در ابتدای هفته به طور پیوسته صعودی بود.

مقدار میانگین میانگین (MA) 0.504 دلار است که همچنان بالاتر از منحنی SMA 50 است. این امر به خریداران امیدوار می‌شود، اگرچه نوسانات در حال کاهش است، که طبق تحلیل قیمت Cardano سیگنال معکوس می‌دهد.

آدا 1 روز
نمودار قیمت 1 روزه ADA/USD. منبع: TradingView

باندهای بولینگر با باند بولینگر بالایی موجود در علامت 0.546 دلار همگرا می شوند که نشان دهنده مقاومت است، در حالی که باند پایین در 0.437 دلار وجود دارد که نشان دهنده حمایت از ارز دیجیتال است. همانطور که روند بازار هفته قبل نشان می دهد، ADA بهبود خوبی داشته است، اما اکنون، این روند نزولی است، امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) در حال کاهش است، زیرا فعالیت فروش در اوج است و منحنی آن به منحنی رسیده است. شاخص 50 امروز دقیقاً در مرکز محدوده خنثی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: پیشرفت های اخیر و نشانه های فنی بیشتر

نمودار 4 ساعته قیمت نشان می دهد که سبقت قوی از خرس ها صورت گرفته است که در شروع معاملات خسارت زیادی وارد کرد و باعث تشدید حرکت نزولی شد. حرکت نسبتا قوی تر شده است زیرا قیمت به شدت کاهش یافته است. با این حال، پشتیبانی نیز ظاهر شد زیرا قیمت در چند ساعت گذشته اندکی به 0.495 دلار بازگشته است. با این وجود، خط روند در حال حاضر به سمت سمت منفی می رود.

آدا 4 ساعت
نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD. منبع: TradingView

مقدار میانگین متحرک (MA) در نمودار 4 ساعته 0.0.510 دلار است. اگر در مورد باندهای بولینگر صحبت کنیم، آنگاه آنها مقدار متوسط ​​0.520 دلار را در نمودار زیر مقدار MA نشان می دهند. با گسترش باندهای بولینگر، نوسانات در نمودار 4 ساعته در حال افزایش است و قیمت به زیر باند پایین نزول کرده است که یک نشانه نزولی قوی است. امتیاز RSI نیز کاهش یافته است و پس از اندکی بهبود، این اندیکاتور در شاخص 39 معامله می شود.

نتیجه گیری تحلیل قیمت کاردانو

از تجزیه و تحلیل قیمت Cardano بالا، می توان به طور انتقادی مشاهده کرد که خرس ها به عنوان اکثریت پیشتاز هستند. فروشندگان بیشتری در تلاش برای شکستن و کاهش سطوح قیمت فعلی هستند که طی چند روز گذشته با خیال راحت بالاتر از علامت روانی 0.500 دلار حفظ شده است.

سطوح قیمت در حال کاهش است و امروز پس از تشدید روند نزولی به 0.495 دلار رسیده است. احتمال کاهش بیشتر قیمت سکه در ساعات آینده وجود دارد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.