منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اصلاح ADA در سطح پشتیبانی سالم

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اصلاح ADA در سطح پشتیبانی سالم

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو یک اصلاح سالم را نشان می دهد.
  • ADA پس از صعود در سطح پشتیبانی 2.12 دلار قرار دارد.
  • کاردانو پس از اصلاح سطوح بالاتر را مجدداً آزمایش می کند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارز رمزنگاری شده در هفته گذشته از افزایش مداوم قیمت برخوردار بوده است. قیمت ADA/USD در 10 آگوست از سطح قیمت 1.47 دلار شروع به صعود کرد. از آن زمان ، تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو افزایش مداوم قیمت را به بالاترین سطح 2.24 دلار نشان می دهد. با این حال ، قیمت ADA نتوانست حمایت را در سطح بالای 2.12 دلار حفظ کند و از آن زمان در سطح حمایت سالم اصلاح شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار شمع 4 ساعته اصلاح را در بازی نشان می دهد

نمودار قیمت 4 ساعته ADA/USD شمعدانی نشان می دهد که پس از صعود این جفت ارز در حال حاضر اصلاح سالم در حال انجام است. قوی ترین پشتیبانی در حال حاضر با علامت 1.74 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اصلاح ADA به سطح پشتیبانی سالم 1
نمودار قیمت شمعدان ADA/USD 4 ساعته.

نوارهای بولینگر (BB) افزایش ناچیزی را در نمودار 4 ساعته شمعدان نشان می دهند. قیمت پایین تر BB در علامت 1.631 دلار قرار دارد و به عنوان پایین ترین سطح پشتیبانی است. در حالی که سطح بالای BB در علامت 2.23 دلار یافت می شود ، به عنوان قوی ترین مقاومت عمل می کند. سطح حمایت میانگین متحرک در علامت 2.08 دلار ، در حالی که میانگین پشتیبانی BB در مارک 1.93 دلار است.

این اصلاح از شاخص قدرت نسبی (RSI) مشهود است که بسیار بالاتر از نمره 70 است. در زمان نگارش این مقاله ، نمره RSI ADA در 75.42 معلق است و وضعیت خرید بیش از حد را نشان می دهد. اصلاحات معمولاً پس از برآوردن سطوح خرید بیش از حد اتفاق می افتد و یک ارز رمزنگاری شده پس از آزمایش مجدد یک علامت مقاومت باید به سطح حمایت سالم برسد.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: نمودار شمعدانی 1 روزه الگوی را دوباره تأیید می کند

نمودار یک روزه شمعدان بیشتر نوسانات را نسبت به هفت روز گذشته تأیید می کند. ارزش BB پایین و بالا در 0.95 دلار و 2.035 دلار قرار دارد. در حالی که حمایت میانگین متحرک در علامت 1.70 دلار یافت می شود.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اصلاح ADA به سطح پشتیبانی سالم 2
نمودار قیمت شمعدان ADA/USD 1 روز.

نمره RSI در نمودار شمعدان یک روزه بسیار بالاتر است. امتیاز RSI 88.55 امتیاز نشان می دهد که ارز دیجیتال به احتمال زیاد به سمت سطح حمایت سالم تر می رود و افت فعلی قیمت این حرکت پرچم نزولی را دوباره تأیید می کند.

شاخص های فنی قیمت کاردانو

از مجموع 26 شاخص ، تقریباً همه میانگین های متحرک سیگنال خرید را نشان می دهند. از 15 ، 13 میانگین متحرک روی سیگنال خرید هستند در حالی که یکی خنثی است و یکی نشان دهنده فروش است. از 11 نوسان ساز ، شش عدد خنثی ، سه مورد نشان دهنده فروش و دو مورد نیز نشان خرید هستند.

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو: اصلاح ADA به سطح پشتیبانی سالم 3
نمودار شاخص های فنی ADA/USD.

سه نوسان ساز که سیگنال فروش را نشان می دهند ، نشانه های حرکت طولانی مدت هستند که اگر شما یک هودلری هستید که ADA را با قیمت بسیار پایین تری خریداری کرده اید ، جالب توجه خواهد بود. اگر چنین است ، شما در انتظار یک بازپرداخت سودآور هستید.

نتیجه

تجزیه و تحلیل قیمت کاردانو نشان می دهد که ارز دیجیتال از حرکت بازار صعودی که توسط پادشاه ارز رمزنگاری شده ، بیت کوین ساخته شده بود ، لذت می برد. در حال حاضر این ارز برای تثبیت سود در هفته گذشته در حال اصلاح سالم است. اگر سطح پشتیبانی فعلی بالاتر از علامت 2 دلار ادامه یابد ، ارز دیجیتال احتمالاً به زودی سطح مقاومت 2.3 دلار را دوباره آزمایش می کند. اگر سطح پشتیبانی شکست بخورد ، قیمت ADA به احتمال زیاد تا 1.7 دلار کاهش می یابد.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. Ramzifa.ir هیچ گونه مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما اکیداً تحقیقات مستقل و/یا مشورت با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.