منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز: قیمت با حمایت صعودی توانسته از سد 0.475 دلار عبور کند

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز: قیمت با حمایت صعودی توانسته از سد 0.475 دلار عبور کند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت CHZ به سقف 0.478 دلار رسیده است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز پیشروی صعودی را تأیید می کند.
  • پشتیبانی به طور برجسته در 0.231 دلار قوی است.

گاوها توانسته‌اند بر حرکت نزولی غلبه کنند زیرا طبق تحلیل قیمت چیلیز، افزایش قیمت ثبت شده است. روند صعودی در چند روز گذشته قوی تر شده است و امروز قیمت توانست از مقاومت موجود در 0.475 دلار فرار کند. قیمت در حال حاضر در سطح 0.478 دلار است و انتظار می‌رود که به زودی در هفته آینده به سطوح بالاتر حرکت کند. بازیابی بیشتر تنها در صورتی امکان پذیر است که حمایت در 0.23 دلار قوی بماند.

نمودار قیمت 1 روزه CHZ/USD: با تشدید روند صعودی، قیمت به 0.478 دلار می رسد

تحلیل قیمت یک روزه چیلیز روند صعودی روز را تایید می کند زیرا افزایش قیمت گزارش شده است. قیمت از چند هفته گذشته به طور مداوم به نقاط بالاتر تبدیل شده است، زیرا گاوها روند صعودی داشته اند. امروز، با حرکت قیمت به ارتفاع 0.478 دلار، افزایش قابل توجهی در قیمت مشاهده شد. این یک علامت بسیار دلگرم کننده برای خریداران است، زیرا قیمت بسیار بالاتر از مقدار میانگین متحرک (MA) یعنی 0.392 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز: قیمت با حمایت صعودی 1 توانست از سد 0.475 دلار عبور کند.
نمودار قیمت 1 روزه CHZ/USD. منبع: TradingView

در هفته‌های قبل نیز یک تلاقی بین منحنی‌های SMA 20 و SMA 50 رخ داد که یک اشاره صعودی بزرگ است. ارزش بالای اندیکاتور باندهای بولینگر تا 0.475 دلار افزایش یافته است در حالی که ارزش پایین آنها به 0.231 دلار کاهش یافته است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) اکنون به مرز 64.40 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت Chiliz: ارزش CHZ به 0.479 دلار کاهش می یابد زیرا خرس ها کنترل خود را نشان می دهند

قیمت کریپتوکارنسی یک روند نزولی را برای نمودار قیمت چهار ساعته دنبال می کند، زیرا قیمت مقدار قابل توجهی کاهش یافته است. اگرچه گاوها زودتر پیشتاز بودند، اما در چهار ساعت گذشته کاهش زیادی در ارزش CHZ مشاهده شد. پس از کنترل بازار توسط خرس ها، قیمت به سطح 0.479 دلار کاهش یافت. قیمت همچنان بالاتر از میانگین متحرک که در 0.468 دلار است، ایستاده است.

تجزیه و تحلیل قیمت چیلیز: قیمت با حمایت صعودی 2 توانست از سد 0.475 دلار عبور کند.
نمودار قیمت CHZ/USD 4 ساعته. منبع: TradingView

نوسانات کاهش یافته است که به این معنی است که قیمت ممکن است به زودی بهبود یابد. میانگین باندهای بولینگر به 0.449 دلار افزایش یافته است که در آن ارزش بالای آنها 0.538 دلار و ارزش پایین آن 0.361 دلار است. کاهش قیمت، امتیاز RSI را به 60.72 کاهش داده است که همچنان عدد بالایی است.

تحلیل قیمت چیلیز: قیمت با حمایت صعودی 3 از سد 0.475 دلار عبور کرد
نمودار شاخص های فنی CHZ/USD. منبع: TradingView

گاوها در چند هفته گذشته پیشتاز نمودارهای قیمت بوده‌اند که نمودار شاخص‌های فنی آن را بیشتر تأیید می‌کند. یک سیگنال صعودی برای روز با 15 اندیکاتور در موقعیت خرید، 9 اندیکاتور در موقعیت خنثی و دو نشانگر در موقعیت فروش وجود دارد.

شاخص میانگین متحرک نیز به دلیل افزایش شدید قیمت، سیگنال صعودی را نشان می دهد. می بینیم که 13 اندیکاتور موقعیت خرید را اشغال کرده اند، در حالی که یک اندیکاتور در موقعیت های فروش و هر کدام خنثی وجود دارد. نوسانگرها روند خنثی را برای روز نشان می دهند. هشت نوسانگر در سطح خنثی، دو نوسانگر در سطح خرید و یک نوسانگر در سطح فروش وجود دارد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چیلیز

تجزیه و تحلیل قیمت Chiliz نشان می دهد که چند هفته گذشته برای این ارز دیجیتال بسیار سودآور بوده است زیرا قیمت به دنبال حرکت های صعودی بوده است. قیمت تا 0.478 دلار در 24 ساعت گذشته افزایش یافته است و همچنین حرکت صعودی تقویت شده است. از طرف دیگر نمودار قیمت چهار ساعته علائم منفی به خریداران می دهد زیرا ممکن است ساعات آینده نامطلوب باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.