منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC پس از سقوط قوی در منطقه منفی 3٪ کاهش می یابد

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC پس از سقوط قوی در منطقه منفی 3٪ کاهش می یابد

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می‌دهد که ارز دیجیتال از یک روند نزولی پیروی کرده است که فرصت‌های بیشتری برای فعالیت‌های نزولی نشان می‌دهد و قیمت MATIC/USD زیر مرز 0.81 دلار حرکت می‌کند. در 26 آگوست 2022، هزینه Polygon دچار یک سقوط فلش ​​شد و به 0.80 دلار رسید.

به نظر می رسد پویایی بازار به شدت نزولی است. Polygon در 24 ساعت گذشته 2.86 درصد کاهش داشته است و حجم معاملات 305,195,283 دلار بوده است. Polygon در حال حاضر با ارزش بازار زنده 6,821,016,616 دلار در رتبه 14 قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت 4 ساعته MATIC/USD: آخرین تحولات

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که نوسانات بازار ویژگی های کاهش قابل توجهی را نشان می دهد. قیمت MATIC/USD که در معرض تغییر است، با نوسانات نوسانات به هر دو حد تغییر خواهد کرد. قبل از آن، هزینه Polygon ثابت و در حدود مقادیر حمایت و مقاومت مربوطه باقی خواهد ماند. در حال حاضر، به نظر می رسد قیمت Polygon کمتر مستعد تغییرات نوسان است. در نتیجه، حد بالای باند Bollinger در 0.83 دلار است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند Bollinger با قیمت 0.80 دلار در دسترس است که نشان دهنده قوی ترین پشتیبانی برای Polygon است.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD از زیر منحنی میانگین متحرک عبور می کند که نشان دهنده یک روند نزولی است. با این وجود، به نظر می‌رسد که قیمت Polygon رو به پایین است و باعث می‌شود ردیابی ارز دیجیتال در رابطه با قیمت معاملاتی خود حرکتی کاهشی داشته باشد. در نتیجه، قیمت قرار است حمایت را بشکند و بازار را معکوس کند.

تصویر 254
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD منبع: TradingView

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نشان می دهد که شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است، که نشان می دهد ارز دیجیتال در دسته عصبی مرکزی قرار می گیرد، بدون اینکه نشانه هایی از کاهش ارزش یا بیش از ارزش گذاری را نشان دهد. علاوه بر این، به نظر می رسد مسیر RSI یک جهت کاهشی را دنبال می کند که نشان می دهد قیمت Polygon در حال تجربه یک مقدار کاهشی است. امتیاز RSI به دلیل غلبه فعالیت فروش کاهش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی برای 1 روز

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی نوسانات بازار را به دنبال یک روند افزایشی نشان می دهد، به این معنی که قیمت MATIC/USD از نوسانات پیروی می کند و مستعد تجربه تغییرات نوسان است. علاوه بر این، حد بالایی باند بولینگر با قیمت 1.02 دلار در دسترس است که به عنوان قوی ترین مقاومت برای Polygon عمل می کند. برعکس، حد پایین باند بولینگر 0.7 دلار است که به عنوان یک نقطه پشتیبانی برای Polygon عمل می کند.

به نظر می رسد قیمت MATIC/USD در حال عبور از منحنی میانگین متحرک است که به معنای حرکت نزولی است. خرس‌ها فعلاً بازار را کنترل می‌کنند و احتمالاً کنترل خود را حفظ خواهند کرد زیرا شانس به نفع آنها است. با این حال، بازار پتانسیل نزولی بیشتری را نشان می دهد زیرا قیمت به سمت باند حمایتی رو به پایین حرکت می کند و ممکن است به زودی آن را بشکند و باعث شکست در بازار شود.

تصویر 255
نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD منبع: TradingView

شاخص قدرت نسبی (RSI) 44 است که نشان می دهد ارز دیجیتال پایدار است و در منطقه خنثی مرکزی سقوط می کند. به نظر می رسد مسیر RSI به سمت پایین دنبال می شود که نشان دهنده یک بازار رو به کاهش و حرکت به سمت پویایی های نزولی بیشتر است. با پیشی گرفتن فعالیت های فروش از فعالیت های خرید، امتیاز RSI کاهش می یابد.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چندضلعی

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی استنباط کرده است که خرس‌ها با فرصت گسترده برای فعالیت نزولی بیشتر، بازار را کنترل می‌کنند. اگرچه به نظر می رسد بازار پتانسیل بازگشت را نشان می دهد، اما نمی توانیم مطمئن باشیم که این اتفاق می افتد یا خیر. با این حال، این شکست می‌تواند برای ارز رمزنگاری Polygon یک پوشش نقره‌ای باشد، زیرا بازار آن‌ها در سلطه نزولی فرو رفته است. گاوها می توانند فاتحان جدید بازار در آینده نزدیک باشند. با این حال، در حال حاضر، خرس ها افسار را در دست دارند.

سلب مسئولیت.اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از هر گونه تصمیم گیری برای سرمایه گذاری توصیه می کنیم.