منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC به آرامی به دنبال ایجاد یک پایین ترین سطح بالاتر در 1.90 دلار پس از تعیین بالاترین قیمت چند ماهه در 2.20 دلار است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC به آرامی به دنبال ایجاد یک پایین ترین سطح بالاتر در 1.90 دلار پس از تعیین بالاترین قیمت چند ماهه در 2.20 دلار است.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت چندضلعی امروز صعودی است.
  • MATIC/USD به بالاترین سطح قبلی 1.90 دلار رسیده است.
  • نزولی بیشتر در حال حاضر رد شده است.

تحلیل قیمت چند ضلعی امروز صعودی است زیرا می‌توانیم شاهد شکل‌گیری یک پایین‌ترین سطح جدید بالاتر از مقاومت قبلی 1.90 دلار باشیم. بنابراین، ما انتظار داریم که MATIC/USD از پشتیبانی عقب نشینی کند و در روزهای بعد دوباره به سمت بالاتر حرکت کند.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC به آرامی به دنبال ایجاد یک پایین ترین سطح بالاتر در 1.90 دلار پس از تعیین بالاترین قیمت چند ماهه در 2.20 دلار است.
نقشه حرارتی ارزهای دیجیتال. منبع: Coin360

بازار ارزهای دیجیتال طی 24 ساعت گذشته شاهد حرکت صعودی بوده است. بیت کوین، رهبر بازار، 1.29 درصد رشد داشته است، در حالی که اتریوم 0.47 درصد رشد داشته است. در همین حال، شیبا اینو (SHIB) با افزایش بیش از 8 درصدی بهترین عملکرد را دارد.

حرکت قیمت Polygon در 24 ساعت گذشته: Polygon مجدداً برای آزمایش 1.90 دلار به عنوان پشتیبانی مجدد حرکت می کند

MATIC/USD در محدوده 1.91 تا 2.04 دلار معامله شد که نشان دهنده مقدار متوسطی از نوسانات در 24 ساعت گذشته است. حجم معاملات 43.32 درصد کاهش یافته و در مجموع به 1.89 میلیارد دلار رسیده است، در حالی که ارزش کل بازار حدود 13.22 میلیارد دلار معامله می شود و سکه را در رتبه 19 قرار می دهد.

نمودار 4 ساعته MATIC/USD: MATIC پایین ترین سطح خود را در 1.90 دلار ایجاد کرده است؟

در نمودار 4 ساعته، ما می‌توانیم شاهد ادامه عملکرد قیمت Polygon به ارزش 1.90 دلار باشیم که احتمالاً در روزهای بعد منجر به برگشت خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC به دنبال تعیین حداقل قیمت بالاتر در 1.90 دلار پس از تعیین بالاترین قیمت چند ماهه در 2.20 دلار است.
نمودار 4 ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

حرکت قیمت چند ضلعی در هفته‌های گذشته شاهد حرکت صعودی قوی بوده است. پس از رالی اولیه در ابتدای اکتبر، اولین بالاترین قیمت در حدود 1.35 دلار ثبت شد.

از آنجا، MATIC/USD در اواسط اکتبر، با یک فشار قوی دیگر، قیمت 1.60 دلار را آزمایش کرد و بازار را به 1.90 دلار رساند. نوسانات شدید به دنبال داشت، با افزایش سریع هر دو طرف تا زمانی که قیمت 1.70 دلار متوقف شد.

آنچه در روزهای گذشته دنبال شد، یک فشار دیگر بود. قیمت چند ضلعی به سرعت 30 درصد دیگر افزایش یافت و بالاترین قیمت چند ماهه جدید را در 2.20 دلار ثبت کرد. از آن زمان، MATIC/USD به 1.90 دلار بازگشته است، جایی که احتمال پایین تر بعدی در آخر هفته برقرار خواهد شد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نتیجه گیری

تحلیل قیمت چند ضلعی امروز صعودی است، زیرا احتمالاً پایین ترین سطح بالاتر از حمایت تبدیل شده به مقاومت 1.90 دلار ایجاد شده است. بنابراین، ما انتظار داریم که MATIC/USD در هفته آینده صعودی بیشتری داشته باشد که احتمالاً منجر به بالاترین قیمت بالای 2.20 دلار خواهد شد.

در حالی که منتظر حرکت بیشتر Polygon هستید، راهنمای ما در مورد کیف پول LTC، کیف پول Gero و کیف پول DeFi را بخوانید.

سلب مسئولیت. اطلاعات ارائه شده توصیه تجاری نیست. رمزیفا هیچ مسئولیتی در قبال سرمایه گذاری های انجام شده بر اساس اطلاعات ارائه شده در این صفحه ندارد. ما قویاً تحقیق مستقل و/یا مشاوره با یک متخصص واجد شرایط را قبل از تصمیم گیری در مورد سرمایه گذاری توصیه می کنیم.