منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC با افزایش حرکت صعودی به 1.92 دلار افزایش می یابد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC با افزایش حرکت صعودی به 1.92 دلار افزایش می یابد.

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL; DR شکست

  • تحلیل قیمت Polygon امروز صعودی است.
  • مقاومت فعلی MATIC نیز در 1.92 دلار موجود است.
  • پشتیبانی از MATIC با قیمت 1.81 دلار موجود است.

تجزیه و تحلیل قیمت Polygon نشان می دهد که سکه امروز صعودی است، زیرا قیمت از 1.78 دلار به 1.92 دلار افزایش یافت. MATIC با عبور از سطح مقاومت 1.81 دلار، که سقف قیمتی 29 نوامبر نیز هست، بالاترین سطح خود را ثبت کرده است. با این حال، مقاومت بسیار مهم دیگری وجود دارد، فقط چند مقدار اعشار بالاتر از سطح قیمت فعلی در 1.928 دلار، و گاوهای MATIC برای ایجاد فشار بیشتر به حمایت بیشتری نیاز دارند زیرا فشار بازار نیز در این نقطه بالا است.

نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD: گاوها در تلاش هستند تا به بالای 1.92 دلار دست یابند

تجزیه و تحلیل قیمت یک روزه Polygon نشان می دهد که قیمت امروز به طور قابل توجهی افزایش یافته است زیرا گاوها کنترل را دوباره به دست گرفتند. MATIC/USD در زمان نگارش مقاله با قیمت 1.92 دلار معامله می شود در حالی که تقریباً در همان نقطه با مقاومت روبرو است. MATIC افزایش 5.92 درصدی در ارزش را در 24 ساعت گذشته گزارش می دهد زیرا گاوها امروز حرکت خوبی را نشان دادند و MATIC نیز افزایش 10.34 درصدی ارزش را در هفته گذشته گزارش می دهد که یک افزایش قابل توجه است. حجم معاملات نیز یک شبه 23.69 افزایش یافت و ارزش بازار 6.80 درصد افزایش یافت که نتیجه آن تسلط بر بازار 0.50 درصد بود.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC با افزایش حرکت صعودی به 1.92 دلار افزایش می یابد.
نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD. منبع: TradingView

شاخص نوسانات مجدداً نشانه هایی از افزایش نوسانات را نشان می دهد زیرا انتهای باندهای بولینگر دوباره واگرا شده اند، باند بالایی در 1.91 دلار پایین تر از سطح قیمت و باند پایینی در 1.47 دلار است که یک میانگین در علامت 1.69 دلار است که نشان دهنده دومین منطقه حمایتی برای MATIC در صورت کاهش قیمت است.

شاخص قدرت نسبی (RSI) روی یک منحنی رو به بالا است که نشان دهنده فعالیت خرید در بازار است. در حال حاضر، RSI در نیمه بالایی منطقه خنثی در شاخص 57 حضور دارد و فضای بسیار بیشتری برای عملکرد صعودی وجود دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آخرین پیشرفت ها و نشانه های فنی بیشتر

تحلیل 4 ساعته قیمت Polygon نشان می دهد که MATIC در چهار ساعت آخر جلسه قبل اصلاح شده و در شروع جلسه جاری یک جهش بلند داشته است، MATIC همچنان در زمان مطبوعات صعودی خود را ادامه می دهد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: MATIC با افزایش حرکت صعودی به 1.92 دلار افزایش می یابد.
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در نمودار 4 ساعته زیاد است و باندهای بولینگر به منطقه بزرگتری گسترش یافته است. قیمت MATIC درست زیر باند بالایی معامله می شود که در 1.9222 دلار نشان دهنده مقاومت فعلی MATIC است. اگر گاوها حمایت بیشتری دریافت کنند و قیمت به بالای باند بالایی برسد، به حمایتی برای سکه تبدیل خواهد شد. در حالی که باند پایین در سطح 1.5 دلار وجود دارد، شیوع نوسانات در این سناریو کاملاً واضح است.

RSI به منطقه اشباع خرید نزدیک می شود زیرا با شاخص 77.93 در نزدیکی خط مرزی منطقه خنثی معامله می شود. با این حال، منحنی RSI درجاتی از صاف بودن را نشان می دهد که نشان دهنده فشار بازار در این نقطه قیمت است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نتیجه گیری

تجزیه و تحلیل قیمت Polygon نشان می دهد که سکه امروز با رسیدن به 1.92 دلار پیشرفت خوبی داشته است و احتمال زیادی وجود دارد که گاوها در ساعات آینده قیمت را بیشتر کنند. ما انتظار داریم که MATIC برای امروز به بالاترین سطح خود ادامه دهد و سپس برای یک روز عقب نشینی کند و سپس مقاومت حیاتی بعدی را در 2.04 دلار هدف قرار دهد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.