منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها از آخرین فرصت با بالا بردن قیمت به 1.62 دلار پول نقد می کنند

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها از آخرین فرصت با بالا بردن قیمت به 1.62 دلار پول نقد می کنند

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

  • تحلیل قیمت Polygon حرکت رو به بالا را نشان می دهد.
  • مقاومت برای MATIC در 1.68 دلار یافت می شود.
  • پشتیبانی با قیمت 1.54 دلار موجود است.

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Polygon نشان می دهد که روند ارزهای دیجیتال برای امروز در جهت صعودی است. قیمت MATIC/USD در حال افزایش است و اکنون به 1.62 دلار رسیده است. خط روند کوتاه مدت به سمت صعودی می رود و همچنین گاوها در طول روز در موقعیت پیشرو بوده اند. گاوها ممکن است قیمت را حتی بیشتر از این هم ببرند تا مقاومت 1.74 دلاری را دوباره آزمایش کنند.

نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD: بهبود قیمت تا 1.62 دلار

نمودار تجزیه و تحلیل قیمت Polygon یک روزه افزایش قیمت را پس از تسلط گاوها در اوایل امروز نشان می دهد. چند روز گذشته خبرهای مثبتی برای گاوها به همراه داشت و این روند برای امروز نیز بدون تغییر بوده است. پس از بازگشت امروز گاوها، قیمت تا سطح 1.62 دلار افزایش یافت. مومنتوم با سرعت نسبتاً بالایی در حال افزایش است و ارزش میانگین متحرک (MA) در 1.53 دلار زیر سطح قیمت است که مکمل حرکت صعودی است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها از آخرین فرصت با افزایش قیمت به 1.62 دلار پول نقد می کنند
نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD. منبع: TradingView

نوسانات در حال افزایش است و در نتیجه، مقادیر باندهای بولینگر به ارقام زیر تغییر یافته است. باند بالا اکنون 1.70 دلار است در حالی که باند پایین 1.13 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) نیز حرکت صعودی را دنبال کرده و در نهایت در نزدیکی منطقه اشباع خرید به شاخص 63 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: آخرین پیشرفت ها و نشانه های فنی بیشتر

آخرین تجزیه و تحلیل قیمت Polygon نشان می دهد که قیمت امروز بهبود یافته است، اما فشار فروش وارد عمل شده است زیرا قیمت در چهار ساعت گذشته با سرعتی سریع رو به نزول بوده است. اما خط روند از هفته گذشته به سمت صعودی بوده است و همچنان در همان جهت حرکت می کند. زیان اخیر سود چهار ساعت گذشته را لغو کرد زیرا قیمت MATIC/USD اکنون در 1.62 دلار است که از 1.66 دلار کاهش یافته است. از آنجایی که روند صعودی کلی امروز کاملاً تأثیرگذار بوده است، قیمت نیز بالاتر از میانگین متحرک، که در 1.60 دلار است، حفظ شده است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها از آخرین فرصت با افزایش قیمت به 1.62 دلار پول نقد می کنند
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

شاخص باندهای بولینگر نیز به طور متوسط ​​1.60 دلار است، در حالی که ارزش بالای آن به 1.68 دلار و ارزش پایین آن به 1.48 دلار رسیده است. امتیاز RSI نیز در نمودار 4 ساعته در حال کاهش است و در زمان نگارش در شاخص 58 در شیب نزولی قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها از آخرین فرصت با افزایش قیمت به 1.62 دلار پول نقد می کنند
نمودار شاخص های فنی MATIC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتورهای فنی Polygon نیز نشانه‌های صعودی را به ما نشان می‌دهند زیرا روند کلی آن روز به سمت سمت خرید بوده است. 10 اندیکاتور در نقطه خنثی، 15 نشانگر در خرید و تنها یک نشانگر در نقاط فروش وجود دارد.

شاخص های میانگین متحرک نیز نتایج مشابهی را نشان می دهند، زیرا در مجموع 14 اندیکاتور در موقعیت خرید قرار دارند که صفر در موقعیت فروش و یک شاخص در موقعیت های خنثی قرار دارند. نوسانگرها خنثی هستند، با 9 نوسانگر خنثی و هر کدام یک نوسانگر در منطقه خرید و فروش قرار دارند.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: نتیجه گیری

از تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی داده شده برای یک روز و چهار ساعت، می توان استنباط کرد که ارز دیجیتال در مقایسه با ابتدای ماه، به طور کلی در موقعیت خوبی قرار دارد. انتظار می‌رود که MATIC/USD در روزهای آینده و برای معاملات روزانه روند صعودی بیشتری داشته باشد. علیرغم کاهش قیمت در حال حاضر، ما همچنان انتظار داریم که قیمت بالای 1.60 دلار شناور باشد.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.