منو سایت

  • خانه
  • وبلاگ
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: قیمت پس از افزایش قیمت به راحتی از مقاومت 1.895 دلار فراتر می رود

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: قیمت پس از افزایش قیمت به راحتی از مقاومت 1.895 دلار فراتر می رود

 تاریخ انتشار :
/
  وبلاگ

TL;DR شکست

  • قیمت به ارتفاع 1.985 دلار رسیده است.
  • تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی یک روند صعودی را نشان می دهد.
  • پشتیبانی به طور قابل توجهی در 1.106 دلار قوی است.

طبق تحلیل قیمت Polygon، قیمت طی چند هفته گذشته به سرعت در حال پیشرفت بوده است. گاوها با موفقیت پیشتاز خود را حفظ کرده اند و روند صعودی برای ارز دیجیتال دنبال می شود. رکورد افزایش قیمت در 24 ساعت گذشته به ثبت رسید و همچنین قیمت توانست از سد 1.89 دلار عبور کند. در حال حاضر، در موقعیت 1.985 دلار قرار دارد و انتظار می رود که به ارتفاعات بیشتری برسد.

نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD: قیمت فراتر از حد 1.98 دلار رشد می کند که موفقیت بزرگی را نشان می دهد

گاوها در چند هفته گذشته بر نمودار قیمت حکمرانی کرده اند و ارزش MATIC/USD به شدت بهبود یافته است. در 24 ساعت گذشته نیز افزایش قیمت به ثبت رسیده است و قیمت به بالای سطح 1.98 دلار صعود کرده است. پیش بینی می شود روند افزایشی در روزهای آینده نیز تشدید شود. اگر شاخص میانگین متحرک را در نمودار قیمت یک روزه ذکر کنیم، در موقعیت 1.658 دلار قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: قیمت به راحتی پس از بالارفتن 1 از مقاومت 1.895 دلار فراتر می رود
نمودار قیمت 1 روزه MATIC/USD. منبع: TradingView

نوسانات افزایش یافته است که برعکس نشانه خوبی نیست. در ادامه، ارزش باندهای بولینگر تغییر کرده است و اکنون باند بالا در 1.895 دلار و باند پایین در 1.106 دلار است. امتیاز شاخص قدرت نسبی (RSI) با رسیدن به 75 از حد خرید بیش از حد غلبه کرده است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: گاوها پس از بردهای مکرر از مرز 1.96 دلار عبور می کنند

تجزیه و تحلیل چهار ساعته قیمت Polygon نشانه هایی از افزایش را نشان می دهد زیرا قیمت در طول روز به طور قابل توجهی بهبود یافته است. حرکت صعودی طی چند ساعت گذشته تشدید شده و قیمت به صورت ثابت در حال پیشرفت بوده است. در حال حاضر قیمت آن در مرز 1.98 دلار قرار دارد و انتظار می‌رود به نقطه بالاتری نیز برسد. میانگین متحرک همچنان در مقایسه با قیمت یعنی 1.832 دلار در سطح پایین تری قرار دارد.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: قیمت به راحتی پس از بالارفتن 2 از مقاومت 1.895 دلار فراتر می رود
نمودار قیمت 4 ساعته MATIC/USD. منبع: TradingView

اندیکاتور باندهای بولینگر در نمودار چهار ساعته قیمت، میانگین ارزش 1.779 دلار را حفظ کرده است. در حالی که ارزش بالای آن به مرز 1.96 دلار رسیده است و ارزش پایین آن در موقعیت 1.60 دلار است. انتظار می رود امتیاز RSI به زودی به مرز 70 برسد و همچنین به سطح 67.8 رسیده است.

تجزیه و تحلیل قیمت چند ضلعی: قیمت به راحتی از مقاومت 1.895 دلار پس از بالارفتن 3 عبور می کند
نمودار شاخص های فنی MATIC/USD. منبع: TradingView

چند ماه گذشته برای ارزش بازار MATIC/USD کاملاً سودآور بوده است. به همین دلیل است که نمودار شاخص های فنی نشان دهنده یک روند صعودی قوی با یک سیگنال صعودی است. 16 اندیکاتور در موقعیت خرید، 10 اندیکاتور در موقعیت خنثی و صفر در موقعیت فروش وجود دارد.

نشانگر میانگین متحرک نیز حمایت خود را از خریداران نشان می دهد. 14 اندیکاتور در سطح خرید قرار دارند، یک اندیکاتور در سطح خنثی است و هیچ اندیکاتوری در سطح فروش قرار ندارد. اسیلاتورها سیگنال خرید را می دهند، با نه نوسانگر در سطح خنثی، دو نوسانگر در سطح خرید، و دوباره نوسانگر صفر در سطح فروش.

نتیجه گیری تحلیل قیمت چند ضلعی

تجزیه و تحلیل قیمت Polygon نشان می دهد که قیمت یک بار دیگر در حال افزایش است زیرا گاوها در چند هفته گذشته کاملاً ثابت عمل کرده اند. یک روند صعودی بر بازار حاکم بوده است و ارزش MATIC/USD در 24 ساعت گذشته به سطح 1.985 دلار رسیده است. در چهار ساعت گذشته نیز روند افزایشی مشابهی مشاهده شده است، به این معنی که ساعات آینده به احتمال زیاد حمایتی خواهد بود.

Disclaimer. The information provided is not trading advice. رمزیفا holds no liability for any investments made based on the information provided on this page. We strongly recommend independent research and/or consultation with a qualified professional before making any investment decisions.